Online translators and online dictionaries for all languages


Text převodníku velkými písmeny

Home → Tools
Tento bezplatný online nástroj vám pomůže převést všechna malá písmena textu na velká písmena ekvivalentní. Všechny symboly v textu po úpravě se staly velkými písmeny (nebo tzv. velké dopisy). Příklad převodu na velká písmena: Příklad textu. Pokud taková konverze není možná, dopis se nemění (záleží na abecedě). Převod na velká písmena, která jsou k dispozici pouze pro písmena, zahodit interpunkční symboly a čísla. Okamžitě konverzi na velká písmena ve vašem prohlížeči.

Vložte text, který chcete převést.:
 všechna písmena  náhodná písmena
 první písmeno všechna slova  první písmeno všech vět
 irreal chaos
Converting ...
Výsledek převodu:


Nástroj pro změnu textu ve webovém prohlížeči

Použijte náš bezplatný textový nástroj pro převod všech textových dopisů z malých na velká. Poté, co kapitalizace procesu přeložený text bude zvýrazněn. Níže jsou uvedeny kroky, jak to udělat v našem zdarma nástroj pro konverzi případů.

Vyberte text, u kterého chcete změnit velikost písmen na horní, zkopírovat do schránky a vložit do zdrojové textové oblasti.

Před převodem textu na velká písmena můžete vybrat příslušnou volbu ze seznamu hodnot. Například pokud chcete přeložit všechna písmena na velká písmena (na velká písmena), vyberte "všechny symboly" nebo "vše chars" možnost. Pokud chcete změnit na velká písmena náhodného textu symboly, vyberte "náhodná písmena" možnost (náhodně velkými písmeny efekt).

všechna písmena — pro převedení všech písmen na velká.
první písmeno vše slovo — chcete-li velké první písmeno každého slova.
první písmeno všechno věty — chcete-li velké první písmeno každé věty (případ věty).
náhodná písmena — pro velká náhodná písmena textu (náhodný případ).

Klepněte na tlačítko "změnit případ" spustit proces převodu.

Konvertovaný text bude vložen do "výsledný text" oblast a zvýrazněn pro další použití.

Změna velká a malá písmena textu

Velikost písmen (nebo velkých písmen) libovolného dokumentu můžete změnit na horní režim. Chcete-li změnit velikost písmen vybraného textu nebo dokumentu na počítači, smartphonu, tabletu, můžete použít následující metody.

Změna velká a malá písmena na PC pomocí klávesnice psaní

S psaní textu z klávesnice horní registr symbolů (velká písmena) lze získat stisknutím klávesy Shift nebo po povolení Caps Lock (kapslok). Když Caps Lock režim povolen, vše zadané znaky z klávesnice bude ve velkém nebo větším případě, dokud stisknete Caps Lock znovu tlačítko. Nemůžete změnit velikost písmen již zadávaných znaků, můžete pouze odstranit jeho a zadejte znovu v pravém případě.

Mnoho wordových a textových procesorů, programovacích a skriptovacích jazyků má speciální příkazy nebo funkce pro převod dat, textu nebo proměnné na velká písmena.

Transformujte případ na chytrém telefonu nebo tabletu

Na smartphony a tablety klávesnice není Caps Lock klíč nebo Shift klíč. Chcete-li na těchto zařízeních psát velkými písmeny, stiskněte na klávesnici na obrazovce klávesu šipka nahoru a poté písmeno, které chcete aktivovat velkými písmeny.

Tam jsou také některé software, plugin nebo moduly, které podporují schopnost změnit případ textu, který již byl zadán.

Převést všechny texty na velká písmena online zdarma

Zdarma online symboly překladatel z malých písmen na velká písmena. Large chars text generátor pro jakýkoli dokument bez nutnosti instalace sčítání software nebo moduly (žádná instalace nutná). Rychlý převod textu na velké symboly.

Jak převést text na velká písmena online

Chcete-li převést text do horního rejstříku případ je možné pomocí speciálních konvertory, textové editory nebo on-line služby. Webové konverze symbolů do horního registru (CapsLock online) lze provádět na této stránce pomocí internetového prohlížeče vašeho počítače, tabletu nebo smartphonu. Proces převodu registrů textu se vyskytuje ve všech dvojici sekund.