Online translators and online dictionaries for all languages


Internetis tekst suur konverterit

Home → Tools
See tasuta online tööriist aitab teil teisendada kõik teksti väiketähti see suur ekvivalent. Kõik sümbolid tekstis pärast muutmist sai pealinnades tähed (või niinimetatud suurte tähtedega). Suurtäheks teisendamise näide: näite tekst. Kui selline teisendamine on võimalik, kiri ei muutu (sõltub tähestikust). Teisendamine suureks kättesaadavaks ainult tähtede puhul, Hülga kirjavahemärkide tähised ja numbrid. Kohe konversiooni suurte tähtedega brauseris.

Teisendatav tekst kleepida:
 kõik kirjad  juhuslikud kirjad
 esimene täht kõik sõnad  esimene täht kõik laused
Converting ...
Tulemus:


Teksti muuta juhtumi tööriista oma veebibrauseri

Kasutage meie tasuta online tekst vahend teisendada kõik teksti tähed väikest suur. Pärast suurtähestuse protsessi tõlgitud teksti tõstetakse esile. Allpool on sammud, kuidas seda teha meie tasuta juhul konverteerimise vahend.

Valige tekst, mille puhul soovite Teenindusjuhtumit muuta ülemiseks režiimiks, kopeerige see lõikelauale ja kleepige allika teksti alale.

Enne teisendamist teksti suurte tähtedega saate valida sobiv valik väärtuste loendist. Näiteks kui soovite tõlkida kõik tähed suurtähele (kõigi tähtede suurtäheks), valige suvand "kõik sümbolid" või "kõik sümbolid". Kui soovite muuta suurtäheks juhuslikult kirjutatud sümbolid, valige suvand "juhuslikud tähed" (randomiseeritud pealinnade efekt).

kõik tähed — kõigi tähtede suurtäheks.
esimene täht kõik sõna — iga sõna esimese tähe suurtäheks.
esimene täht kõik lause — kapitaliseerida iga lause Esitäht (sõna lause).
juhuslikud kirjad — juhuslike kirjade teksti (juhusliku täheregistri) suurtäheks.

Teisendamise protsessi käivitamiseks klõpsake nuppu "Muuda juhtumit".

Teisendatud tekst lisatakse alale "tulemi tekst" ja tõstetakse järgmiseks kasutamiseks esile.

Teksti Teenindusjuhtumi muutmine

Saate muuta suvalise dokumendi korpust (või suurtähestust) ülemisele režiimile. Kui soovite muuta valitud teksti või dokumenti arvutis, nutitelefonis, tahvelarvutis, saate kasutada järgmisi meetodeid.

Muutuv asi ülemine PC klaviatuuri tippides

Mis teksti tippimist klaviatuuri ülemise registri sümbolid (suur) on võimalik saada, vajutades Shift võti või pärast lubamist Caps Lock (kapslok). Kui Caps Lock režiimis lubatud, kõik tipitud tähemärki klaviatuur on suur või suurem juhul, kuni vajutate Caps Lock nuppu uuesti. Sa ei saa muuta juhul juba tipitud sümbolid, ainult saab kustutada selle ja tüüp uuesti õigel juhul.

Paljud Word ja Text protsessorid, programmeerimine ja skriptid keeled on spetsiaalsed käsud või funktsioonid, et teisendada andmed, teksti või muutuja suureks.

Teisendus puhul nutitelefoni või tahvelarvuti

Nutitelefonid ja tabletid klaviatuurid ei ole Caps Lock võti või Shift võti. Nende seadmetes oleva kirja suurtäheks vajutage ekraanil kuvatava klaviatuuri ülesnoolt ja seejärel tähte, mida soovite kapitaliseerida.

On ka mõned tarkvara, plugin või moodulid, mis toetavad võimet muuta puhul teksti, mis on juba tipitud.

Teisenda kõik tekstid suur Internetis tasuta

Tasuta Online sümbolid tõlkija väikeste tähtede suurte tähtedega. Suured sümbolid teksti generaator tahes dokumendi ilma installida Lisaks tarkvara või moodulid (No paigaldamiseks vajalik). Kiiresti teksti teisendamine suurtele sümbolitele.

Kuidas teisendada teksti suured tähed Internetis

Teisendada teksti ülemine register juhul on võimalik abiga erilist muundurid, tekstiredaktor või Interneti-teenuseid. Veebipõhine konversiooni sümbolid ülemine register (capslock online) saab teha sellel lehel abiga Interneti-brauseri arvuti, tablett või nutitelefoni. Protsess konverteerimise registrite tekst toimub kõik paar sekundit.