Textový převaděč na Tučné (Bold) online

S tímto bezplatným převaděčem můžete dát libovolnému textu nebo jednotlivým slovům efekt tučného (tučného) značky. Tento bezplatný online nástroj převádí text a činí jej tučným online. Text zdobený tímto stylem je zobrazen živěji, písmena se stávají širšími a objemnějšími. Můžete vytvořit nadpisy nebo zvýraznit konkrétní slova, na která můžete upozornit. V prostředí verstalistů a počítačových vědců k definování konceptu tučného textu se používá známé slovo Bold. V textových editorech je tato funkce reprezentována tlačítkem s písmenem B. Jedná se o jeden z nejužádanějších a aplikovaných stylů výběru textu a textové dekorace. Zde je první online převodník šroubů, který nevyžaduje speciální software, instalaci pluginů, rozšíření atd. Funguje ve všech nových zařízeních, vyžaduje podporu UTF nebo Unicode.

Text:

Please, wait ...
Converting.
Odvážný styl online převodník

Tučný styl nebo efekt se obvykle používá k vytváření textů pro zvýraznění nadpisů, titulků nebo jednotlivých slov, na která musí čtenář věnovat pozornost. Takovou funkci nabízí jakýkoli editor slov (editor slov). Zvýrazněný text při použití této volby se zobrazí tučně. Pomocí standardního písma program nakreslí vybrané znaky širší pomocí speciálního algoritmu. Funkce je obvykle vázána na program a operační systém a nebude fungovat v jiných (alespoň). Použití univerzálních tučných písem usnadňuje práci.

Na Internetu můžete k zvýraznění názvů použít značky nebo značky (pokyny pro editora). Zaznamenávají část textu, která by měla být zobrazena tučně. Analyzátor textu nebo prohlížeč při analýze takového textu rozpozná pokyny a nakreslí část textu ve zvoleném stylu (v tomto případě tučně). Opět máme ve zvyku program. Existuje univerzální možnost, která bude fungovat na jakémkoli zařízení a v jakémkoli programu? Jak u každého textu poukázat na to, že jeho část by měla být odložena tučně? Snad nejjednodušším řešením je nahradit část textu, která vyžaduje tučný výběr, jinými symboly, které by se měly zpočátku zobrazovat tučně. Tyto symboly jsou v kódování Unicode a většina moderních zařízení ji zpočátku podporuje. To je to, co náš konvertor dělá.

V důsledku převodu písmen jsou nahrazeny alternativami z rozšířeného kódování Unicode, které mají širší značku. Je třeba vzít v úvahu, že text převedený tímto způsobem již nebude stejný: jeho velikost se změní (text zachytá více místa), nebude indexován vyhledávači, nebude fungovat vyhledávání. Chcete-li správně zobrazit znaky, podporu zařízení, nainstalovaná písma. Ne všechna písmena mají alternativní symboly, takže ne všechny znaky budou převedeny. Plně podporované tučné převody čísel a latinských písmen a částečně pro ostatní alfabajty zůstanou nepřekonatelné symboly nezměněny a uloženy v původní podobě. Doporučuje se použít tento převaděč k vytvoření krátkých textů pro internet: sociální služby, Instagram, Twitter.