Tekstimuundur Bold (paksuks) võrgus

Selle tasuta muunduriga saate anda mis tahes teksti või üksikud sõnad (rasva) märgi mõju. See tasuta veebitööriist teisendab teksti ja muudab selle veebis paksuks. Selle stiiliga kaunistatud tekst kuvatakse elavamalt, tähed muutuvad laiemaks ja mahukamaks. Saate luua pealkirju või tõsta esile konkreetseid sõnu, millele tähelepanu juhtida. Verstalistide ja arvutiteadlaste keskkonnas, et määratleda teksti mõiste, kasutatakse tuntud sõna Paks. Tekstiredaktoris esindab seda funktsiooni nupp tähega B. See on üks enim kasutatud ja rakendatud tekstivaliku ja teksti kaunistamise stiile. Siin on esimene võrgupoldi muundur, mis ei vaja spetsiaalset tarkvara, pluginate, laienduste jne paigaldamist. See töötab kõigis uutes seadmetes, nõutav UTF või Unicode tugi.

Tekst:

Please, wait ...
Converting.
Bold Julge stiilis online konverter

Tavaliselt kasutatakse stiili või efekti tekstide moodustamiseks, et esile tõsta pealkirju, subtiitreid või üksikuid sõnu, millele lugeja peab tähelepanu pöörama. Iga sõnaredaktor (tekstiprotsessor) pakub sellist funktsiooni. Esiletõstetud tekst suvandi kasutamisel on paks. Standardse fondi abil joonistab programm valitud märgid laiemalt spetsiaalse algoritmi abil. Funktsioon on tavaliselt seotud programmi ja operatsioonisüsteemiga ning ei tööta ka teistes (vähemalt). Universaalsete paksude fontide kasutamine muudab ülesande lihtsamaks.

Internetis saate pealkirjade esiletõstmiseks kasutada silte või silte (juhised redaktorile). Nad märgivad ära osa tekstist, mis tuleks kuvada paksus kirjas. Tekstianalüsaator või brauser sellise teksti sõelumisel tuvastab juhised ja joonistab osa tekstist valitud stiilis (antud juhul paks). Jällegi on meil programmiga harjumus. Kas on olemas universaalne valik, mis töötab mis tahes seadmes ja mis tahes programmis? Kuidas te osutate mis tahes tekstile, et osa sellest tuleks paksus kirjas kõrvale jätta? Võib-olla on lihtsaim lahendus asendada teksti osa, mis nõuab valikut, teiste sümbolitega, mis peaksid esialgu ilmuma paksuna. Sellised sümbolid on Unicode'i kodeeringus ja enamik kaasaegseid seadmeid toetab seda esialgu. Seda meie konverter teebki.

Tähtede teisendamise tulemusena asendatakse laiendatud Unicode'i kodeeringu alternatiivid, millel on laiem märk. Tuleb arvestada, et sel viisil teisendatud tekst ei ole enam sama: selle suurus muutub (tekst võtab rohkem ruumi), otsingumootorid ei indekseeri, see ei tööta otsingus. Samuti, et õigesti kuvada märke, seadme tugi, installitud fondid. Kõigil tähtedel pole alternatiivseid sümboleid, seega ei teisendata kõiki märke. Täielikult toetatud paksus kirjas teisendus numbrite ja ladina tähtede ning osaliselt teiste tähebaitide puhul jäävad teisendatavad sümbolid muutmata ja salvestatakse algsel kujul. Soovitatav on kasutada seda konverterit, et luua Interneti jaoks lühikesi tekste: sotsiaalteenused, Instagram, Twitter.