Konwerter tekstu na styl kursywa

Jest to wersja online konwertera tekstu w stylu kursywy (włoski) lub kursywą konturu. Pełna konwersja wszystkich wprowadzonych liter i znaków na kursywę (dla których istnieją odpowiednie odpowiedniki). Użytkownicy komputerów PC wiedzą, że tekst kursywy angielskie słowo Kursywa jest zawsze używany do definiowania pojęcia. W edytorach tekstu ta funkcja jest reprezentowana przez przycisk z literą I. Kursywa jest również nazywana stylem pisania ręcznego, w rzeczywistości tekst kursywy jest wyświetlany lekko pochylony w prawo, co czyni go podobnym do odręcznego. Zmienia się również grubość liter, stają się cieńsze. Styl służy do wyróżniania części tekstu.

Text:

Please, wait ...
Converting.
Swerna kursywa, styl kursywa, konwerter tekstu efektów

Współczesna kursywa ma bezpośredni związek ze starożytnym odręcznym kursywą i stylem minuskułów używanych w starożytnej Grecji i starożytnym Rzymie. Zyskał szczególną popularność we Włoszech w okresie renesansu, stąd jego nazwa Italic lub włoskiej czcionki. Ten styl był znany w innych krajach, ale nazywano go tak znanym słowem quickwritings.

Kursywa konspektu (tekst w stylu włoskim) jest używany w układzie tekstów do wyróżniania poszczególnych fraz, słów, mowy bezpośredniej, odniesień, cytatów i innych rzeczy. Wybór ten nie jest tak oczywisty i silny, jak na przykład podczas używania Pogrubienia, ale ma również na celu zwrócenie uwagi czytelnika na określone słowo lub frazę. Cały tekst jest rozdawany kursywą rzadko, jest używany do efektu artystycznego, gdy trzeba zaimponować czytelnikowi. Istnieje wiele algorytmów do rysowania tekstu kursywą, każdy program używa własnego. Wiele zależy również od użytej czcionki, a są gotowe kursywy kursywy kursywy.

Specjalne symbole zwane znacznikami są używane w Internecie do tworzenia kursywy, oznaczają części tekstu, do których styl powinien być stosowany. Są to instrukcje do programu przeglądarki internetowej. Ale istnieje również uniwersalna opcja - aby zastąpić wymagane symbole alternatywne, o pierwotnie kursywą znaku. Mnożnik symboli, w tym te warstwowe, został dodany do kodowania Unicode, a także w UTF. Jest to obecnie uważane za standard, jego obsługa jest dodawana do wszystkich nowoczesnych urządzeń.

Ten konwerter po prostu zastępuje litery pobieżnymi alternatywami w kodowaniu Unicode. Ten tekst będzie wyświetlany tak samo na dowolnym urządzeniu, ale będzie wymagał obsługi Unicode. Należy wziąć pod uwagę, że nie wszystkie symbole mają takie alternatywy (nie łaciński). W pełni obsługiwana konwersja dla cyfr i liter łacińskich, symbole nieobjęte zamiennymi pozostaną niezmienione.