Překlad webových stránek, všechny překladače URL na jedné stránce

Přeložte jakýkoli web okamžitě všemi dostupnými online překladateli.
Stačí zadat adresu url webu a náš systém vygeneruje odkazy na výsledky bezplatného překladu.

1. vložte / vložte adresu URL webové stránky pro překlad

URL:
Nedoporučuje se používat systémy strojového překladu pro citlivé, důvěrné, obchodní nebo osobní informace.

2. Vyberte směr překladu

z jazyka     na jazyk  You can also use translators manually, links to them on the page below.

Zdarma online překlad webových stránek

Home → Website meta translation
Překlad webových stránek může být užitečný pro čtení zpráv, článků, dokumentace v cizích jazycích. Chcete například číst noviny, časopisy nebo jiná tisková média v jazyce, který znáte. Přejděte na oficiální web a uložte adresu url. Nyní jej vložte do našeho metatranslatoru a přečtěte si lokalizovanou webovou stránku. Tento nástroj bude prostě nenahraditelný pro čtení zahraničních blogů a fór, encyklopedií a dalších online zdrojů. Takže můžete rychle přeložit jakýkoli online obsah zdarma. Moderní systémy strojového překladu jsou schopny překládat veškerý obsah webových stránek, udržovat jejich strukturu a vzhled. Stačí do překladače vložit adresu URL webu nebo samostatnou stránku nebo dokonce online dokument a kliknout na tlačítko Přeložit. Překlad všech stránek tohoto webu bude proveden automaticky a na několik sekund. Na této stránce jsme shromáždili všechny populární překladatele webových stránek.

Překladač webových stránek Google Translate

Bezplatný překlad webových stránek Google Translate
Website URL:
z jazyka:   na jazyk:
Vícejazyčný Překladač webových stránek založený na cloudové službě. Systém strojového překladu s bezplatnou zkušební verzí pro všechny online dokumenty je vyvinut přední a známou internetovou značkou. Z výhod této webové stránky-překladatel: podpora velkého množství jazyků, vysoká rychlost on-line překlad dokumentů, webové stránky překlad funguje na chytrých telefonech a tabletech, přijatelná kvalita výsledků překladu. Výsledek překladu webu bude dělat s plným formátováním a zahrnuje styly, skripty,média atd.

Zdarma online webové stránky a dokumenty překlad Bing (Microsoft Translator)

Bezplatný překlad webových stránek překladatelem Bing Translator
Website address:
z jazyka:   na jazyk:
Překladový systém webových stránek vyvinutý společností Bing Software. V současné době tento systém strojového překladu webových stránek patří společnosti Microsoft Corporation. Nástroj pro překlad webových stránek Bing založený na cloudové službě a funguje přímo ve Vašem prohlížeči na jakémkoli zařízení: počítač, smartphone, tablet bez nutnosti instalace jakýchkoli pluginů. Tímto bezplatným online překladovým nástrojem si můžete přečíst obsah adresy URL v libovolném jazyce, který chcete. \ Tato webová stránka překladatel Podpora mnoha populárních evropských a latinských jazyků, včetně Kreolštiny, cyrilice, latiny. Velmi rychlý překlad webových stránek a online dokumentů v přijatelné kvalitě.

Zdarma webové stránky Překladatel PROMT pro cyrilice

PROMT je bezplatná překladatelská služba webových stránek: rychlý překlad pro jakýkoli web nebo html dokument. Website translator PROMT bude pracovat s jakýmkoli internetovým prohlížečem, a to i ve smartphonu nebo tabletu. PROMT translator zvláště efektivní při překladu webových stránek z cizích jazyků do ruštiny(nebo z ruštiny do jiného jazyka).

URL Překladač Systran pro evropské jazyky

Webový překladač pro hlavní evropské jazyky na základě vlastního vývoje SYSTRANu. Překlad (lokalizace obsahu webových stránek) se provádí pomocí dedikovaného překladatelského serveru nebo cloudových technologií. Pro použití tohoto bezplatného překladatele přejděte na oficiální web Systran.

On-line webové stránky a url meta localizer Bablic s automatickou detekcí jazyka webových stránek

Profesionální webový překladový systém s automatickými definicemi původního jazyka. Po zadání adresy webu překladatel naváže připojení k serveru a požádá vybranou stránku o určení jazyka. V dalším kroku budete muset zvolit pouze způsob překladu webových stránek a jazyk, ve kterém chcete získat výsledek.

Zdarma webové stránky url-překladatel Voila

Překladač webových stránek Voila je založen na technologiích PROMT a vykazuje velmi dobré výsledky. Překladatel se neliší rychlostí, takže proces překladu webové stránky může trvat asi minutu. Překlad do hlavních evropských jazyků. Nabídka tlumočníka francouzského jazyka. Není k dispozici v této době.

Přeložit webové stránky zdarma TranExp

InterTran
z jazyka:
na jazyk:
Website URL:
Tento překladatel webových stránek vytvořil společnost s ručením omezeným překladatelé. Společnost vyvíjí automatizované překladatelské systémy od roku 1998.

Na základě vlastního překladatelského serveru TranExp. Jakákoli html stránka bude přeložena s průměrnou kvalitou, takže můžete pochopit obecný význam. Z výhod tohoto tlumočníka lze také poznamenat podporu velkého počtu překladů jazyků.

Po překladu url můžete sledovat všechny odkazy a nové stránky budou automaticky přeloženy a dále. Překladač je vhodný pro čtení zpravodajských webů a blogů.

InterTran Translator pro offline text a slova najdete zde. Chcete si přečíst cizí webové stránky ve svém rodném jazyce? Našli jste webovou stránku v neznámém jazyce? Přeložte jej s jedním z online překladatelů webových stránek z této stránky. K dispozici je seznam překladových systémů pro lokalizaci webových stránek s automatickou detekcí jazyka.

Website translator system WebSphere Translation Server od IBM

WebSphere Translation Server - je software pro společnosti, které pracují s informacemi v různých jazycích. Software se hladce integruje do struktury společnosti a umožňuje rychle překládat informace (dokumenty, e-maily, webové stránky) do různých jazyků.

Profesionální překlad webových stránek

Vysoce kvalitní překlad online dokumentů, webových stránek, internetových stránek je poměrně složitý proces. Žádný Online Překladatel nebude schopen překládat webové stránky s kvalitou, jak to daná osoba udělá. Pokud potřebujete vysoce kvalitní lokalizaci, obraťte se na profesionální překladatele.