תרגום אתרים, כל מתרגמי כתובות האתרים בעמוד אחד

תרגם כל אתר באופן מיידי על ידי כל המתרגמים המקוונים הזמינים.
רק לציין את כתובת האתר, והמערכת שלנו תפיק קישורים לתוצאות של התרגום החופשי.

1. הכנס / הדבק את כתובת האתר של האתר לתרגום

URL:
לא מומלץ להשתמש במערכות תרגום מכונה למידע רגיש, סודי, מסחרי או אישי

2. בחר את כיוון התרגום

משפה     לשפה  You can also use translators manually, links to them on the page below.

תרגום אתרים מקוון חינם

Home → Website meta translation
תרגום אתרים יכול להיות שימושי לקריאת חדשות, מאמרים, תיעוד בשפות זרות. לדוגמה, אתה רוצה לקרוא עיתון, מגזין או מדיה עיתונאית אחרת בשפה שאתה מכיר. עבור לאתר הרשמי של זה ושמור כתובת אתר. עכשיו, להדביק אותו למתרגם המטא שלנו ולקרוא דף אינטרנט מקומי. כלי זה יהיה פשוט שאין לו תחליף לקריאת בלוגים זרים ופורומים, אנציקלופדיות ומשאבים מקוונים אחרים. אז אתה יכול לתרגם במהירות כל תוכן מקוון בחינם. מערכות תרגום מכונה מודרניות מסוגלות לתרגם את כל תוכן האתר, תוך שמירה על המבנה והמראה שלהן. אתה רק צריך להכניס את כתובת האתר של האתר או דף נפרד או אפילו מסמך מקוון במתרגם ולחץ על כפתור תרגום. תרגום כל הדפים באתר זה יבוצע באופן אוטומטי ולמשך מספר שניות בלבד. אספנו בדף זה את כל מתרגמי האתר הפופולריים.

מתרגם אתרים גוגל תרגום (Google Translate)

תרגום אתרים בחינם על ידי גוגל טרנסלייט Google Translate
Website URL:
משפה:   לשפה:
מתרגם אתרים רב לשוני, המבוסס על שירות ענן. מערכת תרגום המכונה עם גרסת בדיקה בחינם לכל מסמכים מקוונים פותחה על ידי מותג האינטרנט המוביל והידוע. היתרונות של אתר זה-מתרגם: תמיכה של מספר עצום של שפות, מהירות מהירה של תרגום מסמכים מקוונים, תרגום אתרי אינטרנט עובד על טלפונים חכמים וטאבלטים, איכות מקובלת של תוצאות התרגום. תוצאת התרגום של האתר תעשה עם עיצוב מלא וכוללת סגנונות, סקריפטים, מדיה וכו'.

תרגום אתר ומסמכים מקוון חינם על ידי בינג (Microsoft Translator)

תרגום אתר חינם על ידי בינג מתרגם Bing Translator
Website address:
משפה:   לשפה:
מערכת תרגום אתרים שפותחה על ידי בינג תוכנה. נכון לעכשיו, מערכת תרגום מכונה לאתר זה שייכת לתאגיד מיקרוסופט. כלי תרגום אתר בינג מבוסס על שירות ענן ועובד ישירות בדפדפן שלך בכל מכשיר: מחשב, טלפון חכם, טאבלט ללא צורך בהתקנת תוספים כלשהם. על ידי כלי תרגום מקוון חינם זה אתה יכול לקרוא את התוכן של כתובת האתר על כל שפה שאתה רוצה. אתר זה מתרגם תמיכה של שפות אירופיות ולטיניות פופולריות רבות, כולל קריאולית, קירילית, לטינית. תרגום מהיר מאוד של דפי אינטרנט ומסמכים מקוונים באיכות מקובלת.

Free Web-pages Translator PROMT

פרומט הוא שירות תרגום חינם לדפי אינטרנט: תרגום מהיר לכל אתר או מסמך. מתרגם אתרים פרומט יעבוד עם כל דפדפן אינטרנט, אפילו בסמארטפון או בטאבלט. מתרגם פרומט יעיל במיוחד בעת תרגום דפי אינטרנט משפות זרות לרוסית (או מרוסית לכל שפה אחרת).

Multilanguage URL Translator Systran

מתרגם אתרים לשפות אירופיות מרכזיות המבוסס על ההתפתחויות של סיסטרן עצמו. תרגום (לוקליזציה של תוכן האתר) מתבצעת בעזרת שרת תרגום ייעודי או טכנולוגיות ענן. לשימוש זה מתרגם חינם בבקשה ללכת באתר הרשמי של סיסטרן.

Online website and url meta localizer Bablic

מערכת תרגום אינטרנט מקצועית עם הגדרות אוטומטיות של השפה המקורית. לאחר הזנת כתובת האתר, המתרגם יקים חיבור לשרת ויבקש מהדף שנבחר לקבוע את השפה. בשלב הבא אתה רק צריך לבחור את שיטת התרגום באתר ואת השפה שבה אתה רוצה לקבל את התוצאה.

Free website url-translator Voila

מתרגם אתרי וואלה מבוסס על טכנולוגיות פרומט ומציג תוצאות טובות מאוד. המתרגם אינו שונה במהירות, ולכן תהליך התרגום של האתר יכול להימשך כדקה. תרגום לשפות האירופיות העיקריות. תפריט מתורגמן בשפה הצרפתית. לא זמין בזמן הזה. .

Translate website for free by TranExp

InterTran
משפה:
לשפה:
Website URL:
מתרגם אתר זה נוצר על ידי חברת מומחי התרגום מוגבלת. החברה מפתחת מערכות תרגום אוטומטיות מאז 1998.

מבוסס על שרת התרגום שלו. כל דף יתורגם עם איכות ממוצעת, כך שאתה יכול להבין את המשמעות הכללית. היתרונות של המתורגמן הזה ניתן גם לציין תמיכה במספר רב של שפות תרגום.

לאחר התרגום של כתובת האתר אתה יכול לעקוב אחר כל הקישורים שלה, ודפים חדשים יתורגמו באופן אוטומטי ועוד. מתרגם נוח לקריאת אתרי אינטרנט חדשות ובלוגים.

מתרגם אינטרטרן לטקסט ומילים לא מקוונים תוכלו למצוא כאן. רוצה לקרוא אתר זר בשפת האם שלך? האם מצאת את דף האינטרנט בשפה לא ידועה? תרגם אותו עם אחד מתרגמי האתר המקוון מדף זה. יש רשימה של מערכות תרגום לאיתור אתרים עם זיהוי שפה אוטומטי.

Website translator system WebSphere Translation Server by IBM (שרת תרגום מערכת מתרגם אתרים מאת יבמ.)

WebSphere Translation Server - היא תוכנה לחברות שעובדות עם מידע בשפות שונות. התוכנה משתלבת בצורה חלקה במבנה החברה ומאפשרת לתרגם במהירות מידע (מסמכים, דואר אלקטרוני, אתרים) לשפות שונות.

Professional translation of web-sites

תרגום איכותי של מסמכים מקוונים, אתרי אינטרנט, דפי אינטרנט הוא תהליך מורכב למדי. אף מתרגם מקוון לא יוכל לתרגם את האתר באיכות כפי שהאדם יעשה. אם אתה זקוק ללוקליזציה איכותית, פנה למתרגמים מקצועיים. Professional Translators.