Tłumaczenie stron internetowych, wszystkie Tłumacze URL na jednej stronie

Natychmiast Przetłumacz dowolną stronę internetową przez wszystkich dostępnych tłumaczy online.
Wystarczy podać adres URL strony, a nasz system wygeneruje linki do wyników bezpłatnego tłumaczenia.

1. Wstaw / wklej adres URL strony do tłumaczenia

URL:
Nie zaleca się korzystania z systemów tłumaczenia maszynowego dla wrażliwych, poufnych, handlowych lub osobistych informacji.

2. Wybierz kierunek tłumaczenia

z języka     za język  You can also use translators manually, links to them on the page below.

Darmowe tłumaczenie stron internetowych

Home → Website meta translation
Tłumaczenie stron internetowych może być przydatne do czytania wiadomości, artykułów, dokumentacji w językach obcych. Na przykład chcesz czytać gazetę, magazyn lub inne media prasowe w języku, który znasz. Przejdź do jego oficjalnej strony internetowej i zapisz adres url. Teraz wklej go do naszego metatranslatora i przeczytaj zlokalizowaną stronę internetową. To narzędzie będzie po prostu niezastąpione do czytania zagranicznych blogów i forów, encyklopedii i innych zasobów internetowych. Możesz więc szybko przetłumaczyć dowolną zawartość online za darmo. Nowoczesne systemy tłumaczenia maszynowego są w stanie przetłumaczyć wszystko zawartość strony internetowej, zachowując ich strukturę i wygląd. Wystarczy wstawić adres URL strony lub oddzielnej strony, a nawet dokumentu online w Tłumaczu i kliknij przetłumacz przycisk. Tłumaczenie wszystkich stron tej witryny zostanie wykonane automatycznie i przez kilka sekund. Zebraliśmy na tej stronie wszystkie popularne strony tłumaczy.

Website tłumaczenie Google Translate

Darmowe tłumaczenie stron internetowych przez Google Translate
Website URL:
z języka:   za język:
Wielojęzyczny tłumacz stron internetowych, oparty na usłudze w chmurze. System tłumaczenia maszynowego z bezpłatną wersją testową dla dowolnych dokumentów online został opracowany przez wiodącą i znaną markę internetową. Zalety tej strony internetowej-Tłumacz: wsparcie ogromnej liczby języków, szybkość tłumaczenia dokumentów online, tłumaczenie stron internetowych działa na smartfonach i tabletach, akceptowalna jakość wyników tłumaczenia. Wynik tłumaczenia strony internetowej zrobi z pełnym formatowaniem i obejmuje style, Skrypty, media itp.

Darmowe tłumaczenie stron internetowych i dokumentów przez (Microsoft Translator)

Darmowe tłumaczenie stron html przez Bing Translator
Website address:
z języka:   za język:
System tłumaczeń stron internetowych opracowany przez Bing Software. Obecnie ta strona internetowa system tłumaczenia maszynowego należy do Microsoft Corporation. Narzędzie do tłumaczenia stron internetowych Bing oparte na usłudze w chmurze i działa bezpośrednio w przeglądarce na dowolnym urządzeniu: komputerze, smartfonie, tablecie bez konieczności instalowania żadnych wtyczek. Dzięki temu bezpłatnemu narzędziu do tłumaczenia online możesz przeczytać zawartość adresu URL w dowolnym języku, który chcesz. Ta strona internetowa Tłumacz wsparcie wielu popularnych języków europejskich i łacińskich, w tym kreolski, Cyrylica, łacina. Bardzo szybkie tłumaczenie stron internetowych i dokumentów online o akceptowalnej jakości.

Darmowe strony internetowe Tłumacz PROMT dla języków cyrylicy

PROMT to bezpłatna usługa tłumaczenia stron internetowych: szybkie tłumaczenie dowolnej strony internetowej lub dokumentu html. Website translator PROMT będzie współpracować z każdą przeglądarką internetową, nawet w smartfonie lub tablecie. Tłumacz PROMT szczególnie skuteczny przy tłumaczeniu stron internetowych z języków obcych na język rosyjski (lub z rosyjskiego na dowolny inny język).

URL Translator Systran dla Języków Europejskich

Tłumacz internetowy dla głównych języków europejskich oparty na własnych opracowaniach Systran. Tłumaczenie (lokalizacja treści strony internetowej) odbywa się za pomocą dedykowanego serwera tłumaczeniowego lub technologii chmurowych. Aby skorzystać z tego bezpłatnego tłumacza, przejdź do oficjalnej strony Systran.

Web localizer stron internetowych i adresów Bablic with Auto Detect Website Language

Profesjonalny system tłumaczeń internetowych z automatycznymi definicjami języka oryginalnego. Po wpisaniu adresu strony internetowej Tłumacz nawiąże połączenie z serwerem i zażąda od wybranej strony określenia języka. W następnym kroku będziesz musiał tylko wybrać metodę tłumaczenia strony internetowej i język, w którym chcesz uzyskać wynik.

Darmowy URL strony-Tłumacz Voila

Voila website Translator jest oparty na technologiach PROMT i wykazuje bardzo dobre wyniki. Tłumacz nie różni się szybkością, więc proces tłumaczenia strony internetowej może potrwać około minuty. Tłumaczenie na główne języki europejskie. Menu tłumacza języka francuskiego. Obecnie niedostępne.

Przetłumacz stronę za darmo przez TranExp

InterTran
z języka:
za język:
Website URL:
Ta strona internetowa Tłumacz stworzony przez Translation Experts Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Od 1998 roku firma rozwija zautomatyzowane systemy tłumaczeniowe.

Oparty na własnym serwerze tłumaczeniowym TranExp. Każda strona html będzie przetłumaczona ze średnią jakością, dzięki czemu możesz zrozumieć ogólne znaczenie. Z zalet tego tłumacza można również zauważyć wsparcie dla dużej liczby języków tłumaczenia.

Po przetłumaczeniu adresu url możesz śledzić jego wszystkie linki, a nowe strony będą automatycznie tłumaczone i dalej. Translator jest wygodny do czytania stron internetowych i blogów.

InterTran Translator dla tekstu i słów offline można znaleźć tutaj. Chcesz przeczytać zagraniczną stronę internetową w swoim ojczystym języku? Znalazłeś stronę w nieznanym języku? Przetłumacz go z jednym z tłumaczy online z tej strony. Istnieje lista systemów tłumaczeniowych do lokalizacji stron internetowych z automatycznym wykrywaniem języka.

Website translator system WebSphere Translation Server by IBM

WebSphere Translation Server - to oprogramowanie dla firm, które pracują z informacjami w różnych językach. Oprogramowanie bezproblemowo integruje się ze strukturą firmy i pozwala szybko tłumaczyć informacje (dokumenty, e-mail, strony internetowe) na różne języki.

Professional translation of web-sites

Wysokiej jakości tłumaczenie dokumentów online, stron internetowych, stron internetowych to dość złożony proces. Żaden Tłumacz online nie będzie w stanie przetłumaczyć strony internetowej z jakości, jak osoba zrobi. Jeśli potrzebujesz wysokiej jakości lokalizacji, skontaktuj się z profesjonalnymi tłumaczami. Professional Translators.