Web sitesi META çevirmen

Herhangi bir Web sitesini hemen tüm çevrimiçi tercümanlarımız ile çevirin.
Sadece web sitesi URL 'sini belirtin ve sistemimiz ücretsiz çeviri sonuçlarına bağlantılar oluşturacaktır.

1. çeviri için Web sitesinin URL 'sini takın / yapıştırın

URL:
Hassas, gizli, ticari veya kişisel bilgiler için makine çevirisi sistemlerinin kullanılması önerilmez.

2. çeviri yönünü seçin

Kaynak     Hedef  Tercümanları el ile de kullanabilirsiniz, bunları aşağıdaki sayfada bulabilirsiniz.

Ücretsiz Web Sitesi Tercümeçeviri

Home → Web sitesi meta tercüme
Web sitelerinin çevirisi, yabancı dillerde Haberler, makaleler, belgeler okumak için yararlı olabilir. Örneğin, bildiğiniz dilde gazete, dergi veya diğer basın medyasını okumak istersiniz. Web sitesine gidin ve URL adresini kaydedin. Şimdi, bizim metatranslator yapıştırın ve yerelleştirilmiş Web sayfası okuyun. Bu araç sadece yabancı Bloglar ve forumlar, ansiklopedi ve diğer çevrimiçi kaynakları okumak için değiştirilemeyen olacaktır. Böylece hızlı bir şekilde herhangi bir çevrimiçi içeriği ücretsiz olarak çevirebilirsiniz. Modern makine çeviri sistemleri her şeyi Web sitesi içeriğini çevirmek edebiliyoruz, kendi yapısını ve görünümünü tutarak. Sadece sitenin URL 'sini veya ayrı bir sayfayı veya hatta çevrimiçi belgeyi çeviriciye eklemen gerekir ve çevir düğmesini tıklatın. Bu sitenin tüm sayfalarının çevirisi otomatik olarak ve sadece birkaç saniye boyunca yürütülecektir. Biz tüm popüler web sitesi tercümanları bu sayfada toplanan.

Web sitesi çevirmen Google Translate

tarafından ücretsiz web sitesi çevirisi Google Translate
Website URL:
Çeviri kaynağı:   çevirmek için:
Bulut hizmetine dayalı çok dilli web siteleri çevirmen. Herhangi bir çevrimiçi belge için ücretsiz test sürümü ile makine çeviri sistemi önde gelen ve tanınmış Internet markası tarafından geliştirilmiştir. Bu Web sitesinin avantajları-çevirmen: dillerin çok sayıda destek, online belgeler çeviri hızlı hız, Web siteleri çeviri çalışır akıllı telefonlar ve tabletler, çeviri sonuçları kabul edilebilir kalite. Web sitesinin çevirisinin sonucu tam biçimlendirme ile yapacak ve stilleri, scriptler, medya, vb içerir.

Bing tarafından ücretsiz online web sitesi ve belgeler çeviri (Microsoft Translator)

tarafından ücretsiz web sitesi çevirisi Bing Translator
Web sitesi adresi:
dilden:   dile:
Bing Software tarafından geliştirilen Web siteleri çeviri sistemi. Şu anda, bu Web sitesi makine çeviri sistemi Microsoft Corporation aittir. Bing Web sitesi çeviri aracı bulut hizmetine dayalı ve herhangi bir cihazda doğrudan tarayıcınızda çalışır: bilgisayar, akıllı telefon, herhangi bir eklenti yüklemek için ihtiyaç duymadan tablet. Bu ücretsiz online çeviri aracı tarafından istediğiniz herhangi bir dilde URL içeriğini okuyabilirsiniz. Creole, Kiril, Latince de dahil olmak üzere birçok popüler Avrupa ve Latin dilleri, bu Web sitesi çevirmen desteği. Web sayfalarının çok hızlı çevirisi ve kabul edilebilir kalitede çevrimiçi Dokümanlar.

Ücretsiz Web sayfaları çevirmen PROMT Kiril dilleri için

PROMT ücretsiz bir Web sayfaları çeviri hizmetidir: herhangi bir Web sitesi veya HTML belgesi için hızlı çeviri. Web sitesi çevirmen PROMT akıllı telefon veya tablette bile herhangi bir internet tarayıcısı ile çalışır. PROMT çevirmen özellikle yabancı dillerden Rusça (veya Rusça başka bir dile) Web sayfalarını çevirirken etkili.

URL Çeviri Systran Avrupa dilleri için

Systran 'ın kendi gelişmelerine dayanan büyük Avrupa dilleri için Web tercümanı. Çeviri (Web sitesi içeriğinin lokalizasyonu), özel çeviri sunucusu veya bulut teknolojileri yardımıyla gerçekleştirilir. Bu ücretsiz çevirmen kullanmak Için resmi Systran Web sitesine gidin lütfen.

Gelişmiş Web sitesi çeviri hizmeti Bablic otomatik algılama dili ile

Orijinal dilin otomatik tanımları ile profesyonel web sitesi çeviri sistemi. Web sitesinin adresini girdikten sonra, çevirmen sunucuya bir bağlantı kurar ve dil belirlemek için seçilen sayfayı talep edecektir. Bir sonraki adımda sadece web sitesi çeviri yöntemi ve sonuç almak istediğiniz dili seçmek zorunda kalacak.

Ücretsiz Web sitesi URL-çevirmen Voila

Voila Web sitesi çevirmen PROMT teknolojileri dayanmaktadır ve çok iyi sonuçlar gösterir. Çevirmen hız farklı değildir, bu yüzden web sitesi tercüme süreci yaklaşık bir dakika sürebilir. Ana Avrupa dillerinde tercüme. Fransızca Dil Tercüman menüsü. Bu süre içinde kullanılamaz.

TranExp tarafından ücretsiz web sitesi tercüme

InterTran
Çeviri:
Tercüme:
Website URL:
Translation Experts Limited şirketi tarafından oluşturulan bu Web sitesi çevirmen. Şirket 1998 yılından bu yana otomatik çeviri sistemleri geliştirmektedir.

Kendi TranExp çeviri sunucusuna dayanarak. Herhangi bir HTML-sayfa ortalama kalite ile çevrilir, böylece genel anlamını anlayabilirsiniz. Bu tercümanın avantajları da çok sayıda dil çevirisi için destek Not edilebilir.

URL çeviri sonra tüm bağlantıları takip edebilirsiniz, ve yeni sayfalar otomatik olarak tercüme ve daha fazla olacaktır. Çevirmen haber web siteleri ve Bloglar okumak için uygundur.

Çevrimdışı metin ve kelimeler için ıntertran Translator buradabulabilirsiniz. Yerel dilinizde yabancı bir Web sitesi okumak Ister misiniz? Bilinmeyen bir dilde web sayfasını buldunuz mu? Bu sayfadan çevrimiçi Web sitesi tercümanlarımızdan biriyle çevirin. Otomatik dil algılama ile Web sitelerini yerelleştirmek için çeviri sistemlerinin bir listesi vardır.

Website translator system WebSphere Translation Server by IBM

WebSphere Translation Server — farklı dillerde bilgilerle çalışan şirketlerin yazılımıdır. Yazılım, şirketin yapısına sorunsuz bir şekilde entegre olur ve bilgileri (belgeler, e-postalar, Web siteleri) farklı dillerde hızlıca çevirmenizi sağlar.

Web sitelerinin profesyonel çevirisi

Çevrimiçi belgelerin, Web sitelerinin, Internet sayfalarının yüksek kalitede çevirisi oldukça karmaşık bir süreçtir. Hiçbir online çevirmen kişi yapacak gibi kalite ile Web sitesi çevirmek mümkün olacak. Yüksek kaliteli bir lokalizasyon gerekiyorsa, profesyonel çevirmenler ile görüşün.