טקסט מקוון היפוך תווים ממיר

Home → Tools
ממיר זה לבצע את סידור מחדש של כל התווים של הטקסט בסדר הפוך, שינוי הכיוון של קריאת הטקסט להיפך בחינם. התו הראשון של הטקסט יהיה התו האחרון, והתו האחרון יהיה הראשון (האפקט של שיקוף הסמלים). לאחר שינוי סדר התווים, הטקסט הרגיל לאחור ייקרא מימין לשמאל, מלמטה למעלה. כדי להחזיר טקסט לגירסה המקורית (סדר רגיל), יש להעביר את הממיר באמצעות ממיר זה שוב.


הדבק טקסט כדי לשנות את כיוון הקריאה:
Converting ...
תוצאת ההמרה:
לדוגמה, יש לך טקסט עם כיוונים משמאל לימין של סמלים, ועליך להפוך את הסדר ולהגדיר סמלים כגירסה מימין לשמאל. להלן פתרון המסייע לך להבין את הכיוון של סמלים לגרסה ההפוכה. נסה את זה בחינם משפטים מקוונים הפקודה סדר הזמנה.

שנה סדר תווים מ LTR (משמאל לימין) ולהמיר אותו ל-RTL (מימין לשמאל) פריסה מקוונת, אין צורך בהתקנת תוכנה. למרבה המזל, קשה למצוא כלי לעשות בדיוק את זה – טקסט הפוכה להמיר. שנה את כיוון הקריאה של הטקסט מההתחלה לקצה וחזור לקצה התחלה בעמוד זה. הפונקציה strrev מבוסס מקוון (ROVERSETEXT) עובד עם כל סוגי הנתונים: סמלים, תו, מספרי, וכו '.

כיצד ליצור משפטי פלט (תווי מחרוזת) בסדר הפוך

באפשרותך להפוך אותיות בודדות, מילים, משפטים או טקסט מלא מיד ללא ממירי צד שלישי: כלים, מודולים, תוכנה. אפקטי שיקוף לטקסט או ל-word מאפשרים לך לסובב את הטקסט ההפוכ שלך כדי להיתלות למעלה, או להגדיר תווים בודדים של מחרוזת בסדר הפוך. ממיר עם פונקציה flip עבור טקסט בכל שפה (הזמנה מחליף תווים טקסט). באפשרותך להפוך מחרוזת לפי אות, מילה או משפט.

הזמנה של תווי טקסט

כיצד פועל ממיר משמאל לימין? ! זה קל Script יקלוט תו מסוף הטקסט ויוסיף אותו כך שיתחיל, ישנה את המיקום של התווים זה לצד זה והמשך לעבוד עד סוף טקסט או מילה. כתוצאה מכך אתה מקבל את הטקסט שלך עם הסדר תווים בצד האחורי (עם תווים הפוכים). ממיר שנוצר עבור טקסטים נכתב בפורמט אופקי (לא עבור אנכי).

כיצד להגדיר מכתבים מסוף להתחלה או כיצד להפוך מחרוזת באופן מקוון? כיצד לשנות את כתיבת הטקסט לאחור. עליך לשנות רק כיוון קריאה של טקסט מההתחלה לסוף-התחלה.

כיוון הקריאה המוגדר כברירת מחדל הוא משמאל לימין. שפות מסוימות, כגון עברית, דורשות כיוון קריאה מימין לשמאל. באפשרותך להשתמש בדפדפן האינטרנט ובממיר זה כדי לתקן את כיוון הקריאה של כל טקסט, משפט או מילה. הגדר את כיוון הקריאה למנוגד באמצעות מתקן כיוון הקריאה הזה.