Konwerter wolny online tekst małymi literami

Home → Tools
Ten konwerter służy do konwertowania wszystkich symboli tekstu w dowolnym języku na małe litery. Po konwersji wszystkie duże litery zostaną przeniesione do małego (przykład tekstu na małe litery). Specjalne symbole, przerwy, znaki interpunkcyjne, a także liczba podczas konwersji z górnego rejestru w dolnej będą przechowywane stałe. Jeśli w tekście warrantów w małych napotkasz, po konwersji one również pozostaną bez zmian.
Wklej tekst do konwersji:
 wszystkie symbole  symbolami losowymi
Converting ...
:
Wynik konwersji na małe litery:


Przeprowadzenie konwersji symboli tekstu na małe litery jest możliwe przy pomocy specjalnych konwerterów. W żaden sposób nie jest to konieczne do ustanowienia małe Walutowy w formie programu. Współczesne metody umożliwiają przeprowadzenie konwersji tekstu na małe litery w oknie przeglądarki cyfrowej jednostki. Converter (konwerter anulowania Kapsa) pozwoli Ci zaoszczędzić masę czasu i sił. Zamiana wielkich liter na ich małe ekwiwalenty w formie online.

Małe przypadku online-konwerter z tej strony-przydatne narzędzie, które może okazać się przydatne w edycji (korekta) tekstów. Konwersja symboli tekstu na małe litery (małe litery) odbywa się praktycznie natychmiast. Formatowanie tekstu z tą operacją pozostaje. Cyfry i znaki interpunkcyjne pojęcia "Register" nie mają; w związku z tym nie zmieniają się podczas konwersji na małe litery. Należy wziąć pod uwagę, że w niektórych językach oddzielne litery mają istotne różnice w idei wielkimi i małymi literami i wyglądają jak oddzielne, nie związane z innymi literami.

Teraz możesz konwertować tekst na małe litery online, bez uciekania do korzystania z wyspecjalizowanego programu konwertery lub edytorów tekstu. Ten wolny online-małe litery Tłumacz tekstu oszczędza czas. Na tej stronie znajdziesz Kalkulator górnego reżimu tekstu w dolnej (Kalkulator usuwania Kapsa, kalkulator anulowania kapsloka) lub konwertera wielkich liter na małe (górny kasowe wielkich liter w dolnej małe). Konwersja odbywa się natychmiast, bezpośrednio w oknie przeglądarki, bez konieczności instalacji dodatków.

Na klawiaturze komputera w większości przypadków małe litery symboli są dołączone do po-Silence. Dla jego przymusowego rozpoczęcia (lub wyłączenie reżimu górnego rejestru, wyłączania reżimu Caps Lock) konieczne jest, aby zakończyć zbieranie klucza Caps Lock (lampa systemu wprowadzania wielkich liter w górnym przez prawo do kąta t on klawiatury powyżej NUM pad to wyjdzie) lub wprowadzić symbole, zachowując zmiany. Chwilowa konwersja dużych symboli do małych jest możliwa w automatycznym reżimie przez specjalny przetwornik symboli.