Bezplatné online minusky převaděč

Home → Tools
Používejte tento konvertor pro převod všech symbolů textu v libovolném jazyce na malá. Po převodu velká písmena budou přeneseny do malého (Příklad textu malá písmena). Speciální symboly, mezery, interpunkce, a také číslo při převodu z rejstříku horní do spodní budou považovány za konstanty. Je-li v textu se vyskytují opční listy v malá, po převodu budou také zůstane bez změn.
Vložit text pro převod:
 všechny symboly  náhodné symboly
Converting ...
Výsledek převodu na malá písmena:


Chcete-li provést konverzi symbolů textu na malá je možné pomocí speciálních konvertorů. To je v žádném případě nezbytné, aby to vytvořit malý-konvertor ve formě programu. Současné metody umožňují provádět konverzi textu na malá písmena v okně prohlížeče vaší digitální jednotky. Převodník (převodník zrušení kapsa) vám ušetří množství času a sil. Výměna velkých písmen na jejich malé ekvivalenty v on-line podobě.

Dolní minusky převaděč z na této stránce-užitečný nástroj, který vám může ukázat jako užitečné s úpravou (korekce) textů. Konverze symbolů textu na malá písmena (malá písmena) se provádí prakticky okamžitě. Formátování textu s touto operací zůstane. Čísla a znaky interpunkce pojmu "Register" nemají; Proto se nemění během převodu na malá písmena. Je třeba vzít v úvahu, že v některých jazycích samostatná písmena mají významné rozdíly v myšlence v velká a malá písmena a vypadají jako samostatné, nejsou spojeny s ostatními písmeny.

Nyní můžete převést text na malá on-line, aniž by běžel na použití specializované program-konvertory nebo textové editory. Tento zdarma online-malá-Překladatel textu economizes váš čas. Na této stránce najdete konvertor horního režimu textu v dolní (převodník odstranění kapsa, konvertor zrušení kapsloka) nebo převodníku velkých písmen do malé (horní pokladní velkých písmen do dolní malé). Konverze se provádí okamžitě, přímo v okně vašeho prohlížeče bez nutnosti instalace doplňků.

Na klávesnici počítače ve většině případů malé symboly jsou zahrnuty do po-Silence. Pro jeho nucené Start (nebo vypnutí režimu horního registru, vypnutí režimu CAPS LOCK), je nutné dokončit sklizeň klíč CAPS LOCK (lampa režimu zavedení velkých písmen do horního v pravém úhlu k úhel t on klávesnice nad NUM Pad to půjde ven), nebo zavést symboly, udržení směny. Okamžitý převod velkých symbolů na malé je možné v automatickém režimu speciálním konvertorem symbolů.