Nemokamas internetinis mažąsias teksto keitiklis

Home → Tools
Naudokite šį keitiklį visi simboliai iš bet kurios kalbos teksto pavertimas į mažąsias. Po konvertavimo didžiosiomis raidėmis bus perkeliami į mažas (pvz., tekstas, mažosiomis raidėmis). Specialūs simboliai, spragas, požymiai, skyrybos, o taip pat skaičių iš viršutinės į apatinę registro konvertavimo metu bus nuolat konstantos. Jei tekste pasitaiko varantus, mažosiomis raidėmis, po konvertavimo jie taip pat liks be pakeitimų.
Įklijuoti tekstą, kurį norite konvertuoti:
 visi simboliai  atsitiktinius simbolius
Converting ...
Perskaičiavimo rezultatas mažosiomis:


Atlikti konvertavimo į teksto simboliai, mažųjų galima naudojant specialius keitikliai. Tai jokiu būdu šio nustatyti mažosiomis raidėmis-konverteris programa forma. Šiuolaikinės būdai leidžia atlikti teksto konvertavimo į mažąsias Jūsų skaitmeninis vienetas naršyklės lange. keitiklio (konverterio kapsa panaikinimo) padės sutaupyti jums laiko ir jėgų. Pakeisti didžiosiomis raidėmis su jų mažų atitikmenimis internetinių užsakymų forma.

Mažosiomis raidėmis-keitiklis iš šiame puslapyje-naudinga priemonė, kuri jums gali būti naudinga su redagavimas (koregavimas) tekstų. Teksto simbolių konvertavimo į mažųjų (mažas atveju) atliekamas beveik akimirksniu. Formatuoti tekstą su šios operacijos lieka. Numerius ir koncepcijos "register skyrybos ženklus" neturi; todėl jie nekeičia konvertuojant į su mažosiomis raidėmis. Vienas turėtų apsvarstyti galimybę, kad kai kurių kalbų atskiras raides turi ženklių idėja su didžiosiomis ir mažosiomis raidėmis ir žiūrėkite kaip atskirti, nesusiję su kitu raides.

Dabar jūs galite konvertuoti tekstą į mažąsias internete, be dar veikia su specializuota programa-keitikliai ar teksto redaktorių. Šis nemokamas-mažosiomis raidėmis-Vertėjas internete teksto economizes jūsų laiką. Šiame puslapyje rasite konverterio viršutinio teksto režimo apatinėje (konverteris kapsa, kapsloka panaikinimas konverteris panaikinimas) arba konverteris didžiosiomis raidėmis į mažus (viršutinio cashbox į apatinės mažos Didžiosios raidės). Keitimas atliekamas nedelsiant, tiesiai į naršyklės be priedų diegimo langas.

Kompiuterio dauguma atvejų klaviatūra mažųjų simbolių yra įtrauktas į po-tyla. Jos priverstos pradėti (arba tekinimo off viršutiniame registre, tekinimo off didžiųjų raidžių režimas režimas) būtina baigti derliaus nuėmimo klavišą Caps Lock (lempa režimo įvedimo didžiosiomis raidėmis į viršutinįjį teise t kampas jis klaviatūros virš Num Pad, ji išeis) arba įvesti simbolius, išlaikant Shift. Momentinis konvertavimo didelis simbolių mažoms galima automatinio režimo specialūs simboliai keitikliu.

Pieejamās izvēles iespējas: Šis mazais tiešsaistes pārveidotājs-noderīgs rīks, kas var jums palīdzēt ar jebkuru tekstu rediģēšanu (labošanu). Teksta simbolu pārveidošana no jebkura gadījuma uz mazajiem burtiem tiek veikta praktiski uzreiz. Teksta formatēšana ar šo darbību paliek. Jēdziena «reģistrs» pieturzīmju numuriem un pazīmēm nav; tāpēc tie nemainās konvertēšanas laikā mīļotājā. Jāņem vērā, ka dažās valodās atsevišķiem burtiem ir būtiskas atšķirības idejā augšējā un mazā burtiem un tie izskatās kā atsevišķi, kas nav saistīti viens ar otru.

Jūs varat izmantot šo bezmaksas rīku, lai tulkotu visas teksta rakstzīmes jebkurā valodā Mazā gadījuma režīmā. Katrs lielais burts konversijas rezultātā kļūs mazs. Lietas korekcijas veids ir atkarīgs no izvēlētajām opcijām, pašreizējais režīms ir iezīmēts un atzīmēts ar krāsu. Lai izvēlētos vai mainītu režīmu, vienkārši noklikšķiniet uz vēlamā. Mūsu lietotāji šo rīku bieži sauc par lietu atiestatītāju. Patiešām, tas atceļ augšējā teksta ievades režīmu un iestata sākotnējo lietas līmeni, zemāko, kas iestatīts pēc noklusējuma. Jūs varat pielāgot jebkuru tekstu instant režīmā, ietaupot savu laiku. Labojiet nepareizo reģistru uz pareizo, izmantojot mūsu reģistra minimalizētāju.

Kā es varu pārvērst tekstu mazajiem burtiem

Lielākajai daļai datoru tastatūru pēc noklusējuma ir iespējotas mazās rakstzīmes. Lai to piespiestu (vai atspējotu lielo burtu režīmu / atspējotu vāciņu režīmu), nospiediet taustiņu Caps Lock (izdziest Caps Lock režīma gaisma tastatūras augšējā labajā stūrī virs num Pad). Ir vēl viens veids, kas ir piemērots mazo burtu ievades režīma īslaicīgai aktivizēšanai-ievadiet rakstzīmes, turot nospiestu taustiņu Shift. Tūlītēja vāciņu pārveidošana atpakaļgaitā ir iespējama automātiskajā režīmā ar īpašu apakšējā rakstzīmju reģistra pārveidotāju. Iepriekš šādi rīki bija pieejami tikai kā specializētas programmas un papildinājumi. Pat jaudīgos teksta redaktoros un biroja komplektos jūs, visticamāk, neatradīsit iespēju tulkot burtus no viena rakstzīmju gadījuma uz otru. Neskatoties uz pastāvīgo nepieciešamību pēc šīs funkcijas, izstrādātāji kaut kādu iemeslu dēļ to nepievienoja savai programmatūrai. Un tikai sarežģītos un profesionālos teksta redaktoros kodētājiem un programmētājiem jūs varat atrast rakstzīmju pārveidotāja funkciju. Šajā lapā jūs varat tulkot tekstu apakšējā semestrī tiešsaistē, neizmantojot specializētas programmatūras nepieciešamību. Mūsu mazo burtu pārveidotājs palīdzēs jums ātri izlabot bieži sastopamo situāciju: «jūs ierakstījāt tekstu lielo burtu režīmā, bet jums vajadzēja to ierakstīt ar mazajiem burtiem».

Šis reģistra pārveidotājs atrisina šādas problēmas un problēmas, kas bieži rodas interneta lietotājiem, strādājot ar tekstu: kas man jādara, ja Tekstu ievadīju, izmantojot vāciņus? Kā es varu atcelt vāciņus, ievadot tos? Kur es varu noņemt Caps teksta režīmu? Kā es varu samazināt teksta gadījumu? Kā es varu pārvērst visus teksta burtus no lieliem uz maziem? Kā es varu atcelt lielo burtu ievadīšanu visam tekstam?

Mūsu pārveidotājs var būt noderīgs īsziņu rediģēšanai, kad interneta lietotāji bieži izmanto vāciņus un viņiem ir nepieciešama ātra rediģēšana. Daudzi interneta lietotāji ievada tekstu ar acīmredzami nepareizām gadījuma rakstzīmēm, cenšoties uzlabot efektu un pievērst tam uzmanību. Izmantojot mūsu lietu samazināšanas rīku, jūs varat uzreiz labot situāciju un sakārtot tekstu.

Kā tiešsaistē pārvērst tekstu mazos burtos

Varat izmantot jebkuru teksta procesoru, Pievienošanas spraudņus vai šos bezmaksas reklāmguvumu rīkus. Rakstzīmju lietas tulkošana manuāli ir diezgan nogurdinošs process, tāpēc lieliem tekstiem iesakām izmantot automatizētus rīkus. Nav nepieciešams instalēt mazo burtu pārveidotāju kā programmu. Mūsdienu tehnoloģijas ļauj konvertēt uz mazajiem burtiem tieši ierīces pārlūkprogrammas logā. Mazo burtu pārveidotājs (caps Converter) ietaupīs jums daudz laika un pūļu. Lielo burtu aizstāšana ar mazajiem ekvivalentiem vai lietas samazināšana ir pieejama tiešsaistē. Jūs varat padarīt tekstu mazos burtos šajā lapā pēc gadījuma korektora rīka.

Šajā lapā pieejamais mazo burtu tiešsaistes teksta pārveidotājs ir noderīgs rīks, kas jums var būt noderīgs, rediģējot tekstus. Teksta rakstzīmju konvertēšana apakšējā reģistrā ir gandrīz acumirklīga. Ja iespējams, šīs darbības laikā tiek saglabāts teksta formatējums. Cipariem un pieturzīmēm nav jēdziena «lieta», tāpēc tie nemainās, konvertējot uz mazajiem burtiem. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažās valodās atsevišķiem burtiem ir būtiskas atšķirības lielo un mazo burtu attēlojumā un tie parādās kā atsevišķi, nesaistīti burti. Ir arī dažas rakstzīmes, kurām abos reģistros ir ārēji identisks attēlojums, taču tās tiek uzskatītas par atšķirīgām un tām ir atšķirīgi kodi.

Ja pārveidotāja iestatījumos izvēlaties opciju «nejauši burti», tad tikai daļa no patvaļīgi atlasītajiem burtiem tiks pārveidota par mazajiem burtiem. Rezultāts ir interesants efekts, kad daži burti paliks sākotnējā gadījumā, un daži tiks pārveidoti par mazajiem burtiem. Tas ir, kuri burti tiks pārvērsti mazos gadījumos, tiek noteikts nejauši. Ja jums ir jāiestata gan lielie, gan mazie burti pēc nejaušības principa, ir pieejams izlases veida pārveidotājs.

Tagad jūs varat konvertēt tekstu uz mazajiem burtiem tiešsaistē, neizmantojot specializētas pārveidotāju programmas vai teksta redaktorus. Teksta tulkošana tiešsaistē uz mazajiem burtiem ietaupa jūsu laiku, jo mūsu toolover pārveidotājs savu darbu veic gandrīz uzreiz. Šeit jūs atradīsit teksta režīma pārveidotāju no augšas uz leju. Mūsu caps izņemšanas pārveidotājs ir pieejams visu diennakti šajā lapā. Ikviens var izmantot capslock atcelšanas pārveidotāju pilnīgi bez maksas. Lielo un mazo burtu pārveidotājs darbojas tiešsaistē un ir pieejams jebkuras ierīces lietotājiem: datoram, planšetdatoram vai viedtālrunim. Lielo burtu pārveidošana par mazajiem burtiem tiek veikta uzreiz, tieši pārlūkprogrammas logā, bez nepieciešamības instalēt papildu komponentus. Šai reklāmguvumam nav nepieciešama instalēšana. Konvertējiet mazos vai lielos tekstus mazo burtu režīmā.

Korpusa samazināšanas ierīce ir paredzēta, lai samazinātu redzamo burtu lielumu tekstā, pārvēršot tos no lieliem uz maziem (no lielajiem uz mazajiem, lielajiem uz lielajiem). Visu tekstu vai atlasītās atsevišķās rakstzīmes var pārveidot par mazajiem burtiem: katra teikuma pirmo burtu uz mazajiem burtiem (noņemot lielos burtus), katra vārda pirmo burtu uz mazajiem burtiem, nejaušu burtu uz mazajiem burtiem.

Šo teksta rīku dažreiz sauc par Capslock Remover, tas ir, capslock efekta atcelšanas pārveidotāju. Jūs varat ātri izveidot minimālu gadījumu jebkuram tekstam, šī opcija ir noderīga labojumiem vai redakcionāliem labojumiem. Tiešsaistes versija darbojas līdzīgi korektora programmai, lai labotu rakstzīmju gadījumu. Ja ievadījāt tekstu nepareizā gadījumā, izmantojot lietas neitralizatoru, jūs varat ātri labot situāciju. Rakstzīmju gadījuma labošanas teksts jāievada augšējā laukā.

Moderatoru rīks, jūs varat ātri labot caps ievadīto tekstu, konvertēt caps uz parasto. Tiem, kam patīk izmantot daudzus vāciņus. Lietu samazināšanas ierīce, kas visus lielos burtus aizstāj ar līdzīgiem mazajiem burtiem.

Ļoti ātrs teksta vāciņu neitralizators. Jūs varat iestatīt iestatījumus, labojot visu, izņemot lielos burtus. Mēs izmantojam pārveidotāju, lai moderēšanas laikā pielāgotu lietotāju ziņas forumā. Lietotājiem patīk rakstīt vāciņus, taču nav iebūvētas funkcijas vāciņu konvertēšanai, atcelšanai vai dzēšanai. Viss lielais teksts nekavējoties kļūst mazs. Pārveidotais teksts visās ierīcēs izskatās vienāds. Ierīcei vai operētājsistēmai nav saistoša. Lietas Korektors labo nepareizi iestatīto teksta rakstzīmju gadījumu. Es ātri tulkoju visus lielos burtus mazos lielos. Jūs varat ātri panākt tekstu vispārpieņemtiem standartiem.