Nemokamas internetinis mažąsias teksto keitiklis

Home → Tools
Naudokite šį keitiklį visi simboliai iš bet kurios kalbos teksto pavertimas į mažąsias. Po konvertavimo didžiosiomis raidėmis bus perkeliami į mažas (pvz., tekstas, mažosiomis raidėmis). Specialūs simboliai, spragas, požymiai, skyrybos, o taip pat skaičių iš viršutinės į apatinę registro konvertavimo metu bus nuolat konstantos. Jei tekste pasitaiko varantus, mažosiomis raidėmis, po konvertavimo jie taip pat liks be pakeitimų.
Įklijuoti tekstą, kurį norite konvertuoti:
 visi simboliai  atsitiktinius simbolius
Converting ...
Perskaičiavimo rezultatas mažosiomis:


Atlikti konvertavimo į teksto simboliai, mažųjų galima naudojant specialius keitikliai. Tai jokiu būdu šio nustatyti mažosiomis raidėmis-konverteris programa forma. Šiuolaikinės būdai leidžia atlikti teksto konvertavimo į mažąsias Jūsų skaitmeninis vienetas naršyklės lange. keitiklio (konverterio kapsa panaikinimo) padės sutaupyti jums laiko ir jėgų. Pakeisti didžiosiomis raidėmis su jų mažų atitikmenimis internetinių užsakymų forma.

Mažosiomis raidėmis-keitiklis iš šiame puslapyje-naudinga priemonė, kuri jums gali būti naudinga su redagavimas (koregavimas) tekstų. Teksto simbolių konvertavimo į mažųjų (mažas atveju) atliekamas beveik akimirksniu. Formatuoti tekstą su šios operacijos lieka. Numerius ir koncepcijos "register skyrybos ženklus" neturi; todėl jie nekeičia konvertuojant į su mažosiomis raidėmis. Vienas turėtų apsvarstyti galimybę, kad kai kurių kalbų atskiras raides turi ženklių idėja su didžiosiomis ir mažosiomis raidėmis ir žiūrėkite kaip atskirti, nesusiję su kitu raides.

Dabar jūs galite konvertuoti tekstą į mažąsias internete, be dar veikia su specializuota programa-keitikliai ar teksto redaktorių. Šis nemokamas-mažosiomis raidėmis-Vertėjas internete teksto economizes jūsų laiką. Šiame puslapyje rasite konverterio viršutinio teksto režimo apatinėje (konverteris kapsa, kapsloka panaikinimas konverteris panaikinimas) arba konverteris didžiosiomis raidėmis į mažus (viršutinio cashbox į apatinės mažos Didžiosios raidės). Keitimas atliekamas nedelsiant, tiesiai į naršyklės be priedų diegimo langas.

Kompiuterio dauguma atvejų klaviatūra mažųjų simbolių yra įtrauktas į po-tyla. Jos priverstos pradėti (arba tekinimo off viršutiniame registre, tekinimo off didžiųjų raidžių režimas režimas) būtina baigti derliaus nuėmimo klavišą Caps Lock (lempa režimo įvedimo didžiosiomis raidėmis į viršutinįjį teise t kampas jis klaviatūros virš Num Pad, ji išeis) arba įvesti simbolius, išlaikant Shift. Momentinis konvertavimo didelis simbolių mažoms galima automatinio režimo specialūs simboliai keitikliu.