Be interneto tekstų didžiąsias konverteris

Home → Tools
Šis nemokamas internetinis įrankis padeda jums paversti visą tekstą mažosiomis raidėmis į tai didžiosiomis raidėmis. Viskas simbolius tekste po modifikavimo tapo sostinės raidės (arba vadinamąsias didžiosiomis raidėmis). Pvz., į viršutiniojo registro raides: pavyzdžio teksto vieta. Jei toks pakeitimas yra galimas, raidė yra nepakitę (priklauso nuo abėcėlės). Konvertavimas į didžiąsias galimas tik raidžių, skyrybos ženklai ir numeriai išmeskite. Iš karto pavertimo didžiosiomis raidėmis jūsų naršyklėje.
Įklijuoti tekstą, kurį norite konvertuoti:
 visas raides  atsitiktiniu raidžių
 pirmoji raidė visus žodžius  pirmoji raidė visus sakinius
 irreal chaos
Converting ...
Perskaičiavimo rezultatas:


Teksto keisti atveju įrankis žiniatinklio naršyklėje

Naudokite mūsų nemokamas internetinis teksto įrankis konvertuoti visus teksto raidžių iš mažųjų į didžiąsias raides. Po didžiųjų raidžių rašymo procesą išverstas tekstas bus paryškintas. Toliau nurodomi veiksmai, kaip tai daroma mūsų nemokama bylų konvertavimo įrankis.

Pažymėkite tekstą, kurį norite keisti į viršutinę režimą, nukopijuokite jį į mainų sritį ir įklijuoti į šaltinio teksto srityje.

Prieš konvertavimą tekstą didžiosiomis raidėmis galite pasirinkti tinkamą variantą iš reikšmių sąrašas. Pavyzdžiui, jei norite išversti visas raides į didžiąsias (į rašyti visas raides didžiosiomis raidėmis), pasirinkite į visos raidės parinktį. Jei norite pakeisti didžiosiomis raidėmis atsitiktiniai teksto simbolių, pasirinkite į atsitiktiniu raidžių parinktį (atsitiktinė sostinės efektas).

visos raidės — išskirti visus raidės.
Viskas žodžio pirmąją raidę, išskirti kiekvieno žodžio pirmąją raidę.
pirmąją raidę, viską sakinys — į Didžiosios raidės kiekvieno sakinio (sakinys atvejis).
atsitiktiniu raidžių – išskirti atsitiktiniu raidžių tekstą (atsitiktinis atvejis).

Spustelėkite į Perskaičiavimo rezultatas mygtuką, kad paleisti konversijos procesas.

Pakeistas tekstas bus įterptas Perskaičiavimo rezultatas srityje ir nurodė kitą naudojant.

Pakeisti atveju tekstas

Atveju (arba didžiųjų raidžių rašymą) bet kokius dokumentus, galite keisti viršutinę režimą. Norėdami pakeisti pažymėtą tekstą ar dokumentą kompiuteryje, išmaniajame telefone, planšetiniame kompiuteryje, galite naudoti metodus.

Keisti bylą aukštesniosios PC klaviatūros tipavimo

Su įvesdami tekstą klaviatūra paspausdami Shift galima gauti viršutiniame registre simbolių (didžiųjų) klavišą arba po įgalinant Caps Lock režimas (kapslok). Kai Caps Lock režimas įjungtas, viskas įvestą iš klaviatūros simbolių bus didelis ar didesnių bylos tol, kol paspausite Caps Lock mygtuką dar kartą. Nereikia keisti byloje jau įvestus simbolius, gali panaikinti tik jos ir vėl įveskite tinkamą bylos.

Daug žodžių ir teksto procesoriai, programavimo ir skriptų kalba turi specialias komandas arba funkcijos konvertuoti duomenis, tekstą arba kintamąjį į didžiąsias.

Transformuoti atveju išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje

Išmanieji telefonai ir planšetiniai klaviatūrose yra ne Caps Lock klavišą arba Shift raktas. Išskirti laišką šiuose įrenginiuose, paspauskite rodyklę aukštyn į ekraninę klaviatūrą ir tada laišką norite kapitalizuojamos.

Taip pat yra tam tikra programinė įranga, plugin ar modulių, kuriuos galima keisti tekstą, kuris jau buvo įvestas.

Konvertuoti visus tekstus į didžiąsias internete nemokamai

Nemokamai internete simboliai vertėjas iš mažas raides didžiosiomis raidėmis. Didelis simbolių tekstas generatorius už bet kurį dokumentą, be to programinės įrangos ar modulius (bet diegti nereikia). Greitai teksto konvertavimo į didelį simboliai.

Kaip konvertuoti į tekstą didžiosiomis raidėmis internete

Konvertuoti tekstą į viršutiniame registre atveju yra įmanoma su specialių keitikliai, teksto redaktoriai arba interneto paslaugų. Interneto konvertavimo simbolius į viršutiniame registre (capslock internete) gali atlikti šiame puslapyje naudojant interneto naršyklę, kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba išmanųjį telefoną. Registrų teksto konvertavimo procesas vyksta visose poros sekundžių.