Prevodník zadarmo on-line text malými písmenami

Home → Tools
Tento konvertor slúži na konverziu všetkých symbolov textu v akomkoľvek jazyku do malých písmen. Po konverzii budú všetky veľké písmená prevedené do malého (príklad textu v malých). Špeciálne symboly, medzery, známky interpunkcie, a tiež číslo počas konverzie z horného registra do nižšej bude udržiavať konštanty. Ak sa v texte zaručuje malé písmená sa vyskytujú, po konverzii tiež zostane bez zmien.
Vložte text, ktorý chcete konvertovať:
 všetky symboly  náhodné symboly
Converting ...
Výsledok prevodu na malé písmená:


S pomocou špeciálnych konvertorov je možné vykonať konverziu symbolov textu na malé písmená. To nie je v žiadnom prípade potrebné na vytvorenie malé-prevodník vo forme programu. Súčasné metódy umožňujú vykonávať konverziu textu na malé písmená v okne prehliadača vašej digitálnej jednotky. prevodník (prevodník zrušenia kapsa) vám ušetrí množstvo času a síl. Nahradenie veľkých písmen na ich malé ekvivalenty v on-line podobe.

Malé veci online-prevodník z na tejto stránke-užitočný nástroj, ktorý vám môže ukázať ako užitočné editácia (oprava) textov. Konverzia symbolov textu na malé písmená (malé písmená) sa vykonáva prakticky okamžite. Formátovanie textu s touto operáciou zostáva. Čísla a znaky interpunkcie konceptu "register" nemajú; Preto sa nemení počas konverzie na malé písmená. Jeden by mal zvážiť, že v niektorých jazykoch samostatné listy majú významné rozdiely v myšlienke veľkými a malými písmenami a vyzerajú ako samostatné, nie je spojený so sebou listy.

Teraz môžete konvertovať text do malých on-line, bez toho, aby bol spustený na použitie špecializované program-Konvertory alebo textové editory. Táto bezplatná on-line-malé-prekladateľ textu economizes svoj čas. Na tejto stránke nájdete prevodník horného režimu textu v dolnej (prevodník odstránenie kapsa, prevodník zrušenia kapsloka) alebo prevodník veľkých písmen do malého (horné cashbox veľkých písmen do nižšej malé). Konverzia sa vykonáva okamžite, priamo v okne vášho prehliadača bez nutnosti inštalácie doplnkov.

Na klávesnici počítača vo väčšine prípadov malé symboly sú zahrnuté do po-ticho. Pre jeho nútený Štart (alebo vypnutie režimu horného registra, vypnutie režimu Caps Lock), je potrebné dokončiť zber kľúč Caps Lock (lampa režimu zavedenia veľkých písmen do hornej po pravej strane uhla, aby sa uhol t on klávesnicu nad NUM pad to pôjde von), alebo zaviesť symboly, zachovanie posunu. Okamžitá konverzia veľkých symbolov na malé je možné v automatickom režime špeciálny prevodník symbolov.