Prevodník zadarmo on-line text malými písmenami

Home → Tools
Tento konvertor slúži na konverziu všetkých symbolov textu v akomkoľvek jazyku do malých písmen. Po konverzii budú všetky veľké písmená prevedené do malého (príklad textu v malých). Špeciálne symboly, medzery, známky interpunkcie, a tiež číslo počas konverzie z horného registra do nižšej bude udržiavať konštanty. Ak sa v texte zaručuje malé písmená sa vyskytujú, po konverzii tiež zostane bez zmien.
Vložte text, ktorý chcete konvertovať:
 všetky symboly  náhodné symboly
Converting ...
Výsledok prevodu na malé písmená:


S pomocou špeciálnych konvertorov je možné vykonať konverziu symbolov textu na malé písmená. To nie je v žiadnom prípade potrebné na vytvorenie malé-prevodník vo forme programu. Súčasné metódy umožňujú vykonávať konverziu textu na malé písmená v okne prehliadača vašej digitálnej jednotky. prevodník (prevodník zrušenia kapsa) vám ušetrí množstvo času a síl. Nahradenie veľkých písmen na ich malé ekvivalenty v on-line podobe.

Malé veci online-prevodník z na tejto stránke-užitočný nástroj, ktorý vám môže ukázať ako užitočné editácia (oprava) textov. Konverzia symbolov textu na malé písmená (malé písmená) sa vykonáva prakticky okamžite. Formátovanie textu s touto operáciou zostáva. Čísla a znaky interpunkcie konceptu "register" nemajú; Preto sa nemení počas konverzie na malé písmená. Jeden by mal zvážiť, že v niektorých jazykoch samostatné listy majú významné rozdiely v myšlienke veľkými a malými písmenami a vyzerajú ako samostatné, nie je spojený so sebou listy.

Teraz môžete konvertovať text do malých on-line, bez toho, aby bol spustený na použitie špecializované program-Konvertory alebo textové editory. Táto bezplatná on-line-malé-prekladateľ textu economizes svoj čas. Na tejto stránke nájdete prevodník horného režimu textu v dolnej (prevodník odstránenie kapsa, prevodník zrušenia kapsloka) alebo prevodník veľkých písmen do malého (horné cashbox veľkých písmen do nižšej malé). Konverzia sa vykonáva okamžite, priamo v okne vášho prehliadača bez nutnosti inštalácie doplnkov.

Na klávesnici počítača vo väčšine prípadov malé symboly sú zahrnuté do po-ticho. Pre jeho nútený Štart (alebo vypnutie režimu horného registra, vypnutie režimu Caps Lock), je potrebné dokončiť zber kľúč Caps Lock (lampa režimu zavedenia veľkých písmen do hornej po pravej strane uhla, aby sa uhol t on klávesnicu nad NUM pad to pôjde von), alebo zaviesť symboly, zachovanie posunu. Okamžitá konverzia veľkých symbolov na malé je možné v automatickom režime špeciálny prevodník symbolov.

Dostupné možnosti výberu: Tento malý online prevodník-užitočný nástroj, ktorý vám môže pomôcť s úpravou (opravou) akýchkoľvek textov. Konverzia symbolov textu z akéhokoľvek prípadu na malé písmená sa vykonáva prakticky okamžite. Formátovanie textu s touto operáciou zostáva. Čísla a znaky interpunkcie pojmu «register» nemajú; preto sa počas premeny na lovercase nemenia. Malo by sa vziať do úvahy, že v niektorých jazykoch majú samostatné písmená výrazné rozdiely v myšlienke veľkých a malých písmen a vyzerajú ako samostatné, navzájom nesúvisiace písmená.

Tento bezplatný nástroj môžete použiť na preklad všetkých znakov textu v ľubovoľnom jazyku do režimu malých písmen. Každé veľké písmená v dôsledku konverzie sa stanú malými. Typ korekcie prípadu závisí od zvolených možností, aktuálny režim je zvýraznený a označený farbou. Ak chcete vybrať alebo zmeniť režim, stačí kliknúť na požadovaný režim. Naši používatelia tento nástroj často nazývajú resetovačom prípadov. V skutočnosti zruší režim horného zadávania textu a nastaví predvolenú úroveň písmen, najnižšiu, nastavenú predvolene. Ľubovoľný text môžete upraviť v okamžitom režime, čím ušetríte čas. Opravte nesprávny register na správny pomocou nášho minimalizátora registrov.

Ako môžem previesť text na malé písmená

Väčšina počítačových klávesníc má v predvolenom nastavení povolené malé písmená. Ak ho chcete vynútiť (alebo vypnúť režim veľkých písmen / zakázať režim veľkých písmen), stlačte kláves Caps Lock (svetlo režimu Caps Lock v pravom hornom rohu klávesnice nad Num Pad zhasne). Existuje ďalší spôsob, ktorý je vhodný na krátkodobú aktiváciu režimu zadávania malých písmen-zadávanie znakov pri súčasnom stlačení tlačidla Shift. Okamžitá konverzia uzáverov na spätný chod je možná v automatickom režime špeciálnym prevodníkom dolného registra znakov. Predtým boli takéto nástroje dostupné iba ako špecializované programy a doplnky. Dokonca aj vo výkonných textových editoroch a kancelárskych balíkoch je nepravdepodobné, že by ste našli schopnosť prekladať písmená z jedného znakového prípadu do druhého. Napriek neustálej potrebe tejto funkcie ju vývojári z nejakého dôvodu nepridali do svojho softvéru. A iba v zložitých a profesionálnych textových editoroch pre programátorov a programátorov nájdete funkciu prevodníka písmen. Na tejto stránke môžete prekladať text do nižšieho semestra online bez toho, aby ste sa uchýlili k potrebe špecializovaného softvéru. Náš prevodník malých písmen Vám pomôže rýchlo napraviť často sa vyskytujúcu situáciu: «Zadali ste text v režime veľkých písmen, ale mali ste ho napísať malými písmenami».

Tento prevodník registrov rieši nasledujúce problémy a problémy, ktoré sa často vyskytujú používateľom internetu pri práci s textom: čo mám robiť, ak som text zadal pomocou veľkých písmen? Ako zruším čiapky pri ich zadávaní? Kde môžem odstrániť Textový režim Caps? Ako môžem zmenšiť veľkosť textu? Ako prevediem všetky písmená v texte z veľkých na malé? Ako zruším zadávanie veľkých písmen pre celý text? Náš prevodník môže byť užitočný na úpravu textových správ, keď sa používatelia internetu často uchyľujú k caps a potrebujú rýchlu úpravu. Mnoho používateľov internetu zadáva text so zjavne nesprávnymi znakmi veľkých a malých písmen, snaží sa efekt vylepšiť a upozorniť naň. Pomocou nášho nástroja na redukciu prípadov môžete okamžite napraviť situáciu a dať text do poriadku.

Ako previesť text na malé písmená online

Môžete použiť akýkoľvek textový procesor, doplnkové doplnky alebo tieto bezplatné nástroje na konverziu. Ručný preklad prípadu znakov je dosť zdĺhavý proces, preto odporúčame používať automatizované nástroje pre veľké texty. Nie je potrebné inštalovať malý prevodník ako program. Moderné technológie vám umožňujú prevádzať na malé písmená priamo v okne prehliadača vášho zariadenia. Prevodník malých písmen (caps cancellation converter) vám ušetrí veľa času a úsilia. Nahradenie veľkých písmen ich malými ekvivalentmi alebo zmenšenie prípadu je k dispozícii online. Text môžete vytvoriť malými písmenami na tejto stránke pomocou nástroja Case Corrector Tool.

Malý online prevodník textu dostupný na tejto stránke je užitočným nástrojom, ktorý vám môže byť užitočný pri úprave textov. Prevod textových znakov do dolného registra je takmer okamžitý. Ak je to možné, formátovanie textu sa počas tejto operácie zachová. Čísla a interpunkčné znamienka nemajú pojem «prípad», takže sa pri prevode na malé písmená nemenia. Upozorňujeme, že v niektorých jazykoch majú jednotlivé písmená výrazné rozdiely v zastúpení veľkých a malých písmen a javia sa ako samostatné, nesúvisiace písmená. Existujú aj niektoré znaky, ktoré majú navonok identické zastúpenie v oboch registroch, ale považujú sa za odlišné a majú odlišné kódy.

Ak v nastaveniach prevodníka vyberiete možnosť «náhodné písmená», na malé písmená sa prevedie iba časť ľubovoľne vybraných písmen. Výsledkom je zaujímavý efekt, keď niektoré písmená zostanú v pôvodnom prípade a niektoré sa prevedú na malé písmená. To znamená, že ktoré písmená sa prevedú na malé písmená, sa určí náhodne. Ak potrebujete náhodne nastaviť hodnoty veľkých aj malých písmen, je k dispozícii prevodník náhodných písmen.

Teraz môžete prevádzať text na malé písmená online bez toho, aby ste sa uchýlili k použitiu špecializovaných konvertorových programov alebo textových editorov. Online preklad textu na malé písmená vám ušetrí čas, pretože náš prevodník toolover robí svoju prácu takmer okamžite. Tu nájdete prevodník textového režimu zhora nadol. Náš konvertor stiahnutia caps je k dispozícii nepretržite na tejto stránke. Prevodník zrušenia capslock môže ktokoľvek používať úplne zadarmo. Prevodník veľkých a malých písmen funguje online a je k dispozícii pre používateľov akéhokoľvek zariadenia: počítača, tabletu alebo smartfónu. Konverzia veľkých písmen na malé písmená sa vykonáva okamžite, priamo v okne prehliadača, bez potreby inštalácie ďalších komponentov. Pre túto konverziu nie je potrebná žiadna inštalácia. Konvertujte malé alebo veľké texty do režimu malých písmen.

Zariadenie na zmenšovanie písmen je navrhnuté tak, aby zmenšilo viditeľnú veľkosť písmen v texte a zmenilo ich z veľkých na malé (z veľkých na malé, veľkých na veľké). Môžete previesť celý text alebo vybrané jednotlivé znaky na malé písmená: prvé písmeno každej vety na malé písmená (odstránenie veľkých písmen), prvé písmeno každého slova na malé písmená, náhodné písmeno na malé písmená.

Tento textový nástroj sa niekedy nazýva odstraňovač Capslock, to znamená konvertor zrušenia efektu capslock. Pre akýkoľvek text môžete rýchlo urobiť minimálny prípad, táto možnosť je užitočná pri opravách alebo redakčných úpravách. Online verzia funguje podobne ako program korektora na opravu prípadu znakov. Ak ste zadali text v nesprávnom prípade, pomocou neutralizátora prípadov môžete situáciu rýchlo napraviť. Text na opravu veľkých a malých písmen by sa mal zadať do horného poľa.

Nástroj pre moderátorov, môžete rýchlo opraviť text zadaný veľkými písmenami, previesť veľké písmená na bežné. Pre tých, ktorí radi používajú veľa čiapok. Zariadenie na zmenšovanie písmen, ktoré nahrádza všetky veľké písmená podobnými malými písmenami.

Veľmi rýchly neutralizátor textových uzáverov. Nastavenia môžete nastaviť opravou všetkého okrem veľkých písmen. Používame konvertor na úpravu užívateľských príspevkov na fóre počas moderovania. Používatelia radi píšu veľké písmená, ale neexistuje vstavaná funkcia na konverziu, zrušenie alebo odstránenie veľkých písmen. Všetok veľký text sa okamžite zmenší. Prevedený text vyzerá na všetkých zariadeniach rovnako. Neexistuje žiadna väzba na zariadenie alebo operačný systém. Korektor písmen opravuje nesprávne nastavený prípad znaku textu. Rýchlo som preložil všetky veľké písmená na malé veľké písmená. Text môžete rýchlo uviesť do všeobecne uznávaných štandardov.