Ücretsiz küçük metin dönüştürücü

Home → Tools
Herhangi bir dilde metnin tüm simgelerini küçük harfe dönüştürmek için bu dönüştürücüyü kullanın. Dönüştürmeden sonra tüm büyük harfler küçük içine aktarılır (ufak harflerle metin örneği). Küçük harf metin garanti içinde karşılaşıldığında, dönüşüm sonra da değişiklikleri olmadan kalacaktır. Özel semboller, boşluklar, noktalama işaretleri, ve aynı zamanda sayı üst kayıt sırasında aşağı dönüştürme sırasında sabitler tutulur.
Dönüştürmek için metni yapıştırın:
 tüm semboller  rasgele semboller
Converting ...
Dönüştürme sonucu küçük harfe:


Metin sembollerinin küçük harfe dönüşümünü gerçekleştirmek Için özel dönüştürücüler yardımıyla mümkündür. Bu program şeklinde küçük-dönüştürücü kurmak için hiçbir şekilde gerekli değildir. Çağdaş Yöntemler, dijital ünitenizin tarayıcısının penceresinde metnin küçük harfe dönüşümünü mümkün hale getirmek. dönüştürücü (kapsa iptali dönüştürücü) size zaman ve güçler kitle kurtaracak. Çevrimiçi formda küçük eşdeğerlerine büyük harfler değiştirilmesi.

Küçük harf online-bu sayfadan dönüştürücü-size metin düzenleme (düzeltme) ile yararlı kanıtlamak için yararlı bir araçtır. Metnin sembollerinin küçük harfe dönüştürülmesi (küçük durumda) hemen anında gerçekleştirilir. Bu işlem ile metin biçimlendirme kalır. Sayılar ve kavram noktalama belirtileri "Register " yok; Bu nedenle, küçük harf dönüştürme sırasında değişmez. Bazı dillerde ayrı harflerin büyük ve küçük harfli fikirlere önemli farklılıklar olduğunu ve birbirlerinin harfleriyle bağlantılı olmadığını göz önünde bulundurmalısınız.

Şimdi, özel program-dönüştürücüler veya metin editörleri kullanımı için çalışan gelmeden, küçük harf çevrimiçi metin dönüştürebilirsiniz. Bu ücretsiz online-küçük-çevirmen metin zaman tasarruf eder. Bu sayfada daha düşük (kapsa kaldırılması dönüştürücü, kapsloka iptali dönüştürücü) veya küçük içine büyük harflerle (büyük harfler üst benzin istasyonları yönetim) içine metin üst rejimin dönüştürücü bulacaksınız küçük içine. Dönüşüm anında, doğrudan tarayıcınızın penceresinde eklentileri yüklenmesi için gerek kalmadan gerçekleştirilir.

Bilgisayar klavyesi üzerinde durumlarda çoğunluğu sembolleri küçük bir PO-Silence dahildir. Onun zorunlu başlatmak Için (veya üst kayıt rejiminin kapatılması, Caps Lock rejiminin kapatılması) bu Caps Lock anahtarı hasat bitirmek için gerekli (lamba büyük harfler giriş rejiminin sağ üst içine t açısı Num pad üzerinde o klavye dışarı çıkacak) veya kaydırma koruyarak, semboller tanıtmak. Büyük sembollerin küçük olan anlık dönüşümü otomatik rejimde semboller özel dönüştürücü tarafından mümkündür.

Seçim için mevcut seçenekler: Bu küçük harf çevrimiçi dönüştürücü, herhangi bir metni düzenlemenize (düzeltmenize) yardımcı olabilecek kullanışlı bir araçtır. Metin sembollerinin herhangi bir harften küçük harfe dönüştürülmesi pratik olarak anında gerçekleştirilir. Bu işlemle metni biçimlendirmek kalır. «Kayıt» kavramının noktalama işaretleri ve işaretleri yoktur, bu nedenle aşığa dönüşme sırasında değişmezler. Bazı dillerde, ayrı harflerin büyük ve küçük harflerdeki fikirde önemli farklılıkları olduğu ve birbirleriyle bağlantılı olmayan ayrı gibi göründüğü düşünülmelidir.

Bu ücretsiz aracı, herhangi bir dildeki tüm metin karakterlerini küçük harf moduna çevirmek için kullanabilirsiniz. Dönüşümün bir sonucu olarak her büyük harf küçük olacaktır. Vaka düzeltmesinin türü seçilen seçeneklere bağlıdır, geçerli mod vurgulanır ve renkle işaretlenir. Modu seçmek veya değiştirmek için istediğinizi tıklamanız yeterlidir. Kullanıcılarımız genellikle bu aracı vaka sıfırlayıcı olarak adlandırır. Gerçekten de, üst metin giriş modunu iptal eder ve varsayılan olarak ayarlanan en düşük başlangıç büyük / küçük harf düzeyini ayarlar. Herhangi bir metni anlık modda ayarlayabilir ve zamandan tasarruf edebilirsiniz. Kayıt küçültücümüzle yanlış kaydı doğru olana düzeltin.

Metni küçük harfe nasıl dönüştürebilirim

Çoğu bilgisayar klavyesinde varsayılan olarak küçük harf karakterleri etkindir. Açmak (veya büyük harf modunu devre dışı bırakmak / Büyük Harf modunu devre dışı bırakmak) için Büyük Harf Kilidi tuşuna basın (klavyenin sağ üst köşesindeki Tuş Takımının üstündeki Büyük Harf Kilidi modu ışığı söner). Küçük harf giriş modunun kısa süreli etkinleştirilmesi için uygun başka bir yol daha vardır — Shift tuşunu basılı tutarken karakterleri girin. Büyük harflerin tersine anında dönüştürülmesi, otomatik modda, alt karakter kaydının özel bir dönüştürücüsü ile mümkündür. Önceden, bu tür araçlar yalnızca özel programlar ve eklentiler olarak mevcuttu. Güçlü metin editörlerinde ve ofis paketlerinde bile, harfleri bir karakter durumundan diğerine çevirme yeteneğini bulmanız pek olası değildir. Bu özelliğe sürekli ihtiyaç duyulmasına rağmen, geliştiriciler bir nedenden dolayı yazılımlarına eklemediler. Ve yalnızca kodlayıcılar ve programcılar için karmaşık ve profesyonel metin editörlerinde bir Karakter Durumu Dönüştürücü işlevi bulabilirsiniz. Bu sayfada, özel bir yazılıma ihtiyaç duymadan metni çevrimiçi olarak alt döneme çevirebilirsiniz. Küçük harf dönüştürücümüz, sık karşılaşılan bir durumu hızlı bir şekilde düzeltmenize yardımcı olacaktır: «metni büyük harf modunda yazdınız, ancak küçük harfle yazmanız gerekirdi».

Bu kayıt defteri dönüştürücüsü, metinle çalışırken İnternet kullanıcılarının sıklıkla karşılaştığı aşağıdaki sorunları ve sorunları çözer: Metni Büyük Harf kullanarak yazarsam ne yapmam gerekir? Büyük Harfleri girerken nasıl iptal edebilirim? Büyük Harf metin modunu nereden kaldırabilirim? Metin Durumunu nasıl azaltabilirim? Metindeki tüm harfleri büyükten küçüğe nasıl dönüştürebilirim? Metnin tamamı için büyük harf girmeyi nasıl iptal edebilirim?

Dönüştürücümüz, İnternet kullanıcıları genellikle büyük harflere başvurduğunda ve hızlı düzenlemeye ihtiyaç duyduğunda metin mesajlarını düzenlemek için yararlı olabilir. Birçok internet kullanıcısı, efekti geliştirmeye ve dikkat çekmeye çalışarak açıkça yanlış harf karakterleriyle metin girer. Vaka küçültme aracımızı kullanarak durumu anında düzeltebilir ve metni düzene sokabilirsiniz.

Metni çevrimiçi olarak Küçük Harflere dönüştürme

Herhangi bir metin işlemcisini, eklenti eklentilerini veya bu ücretsiz dönüştürme araçlarını kullanabilirsiniz. Karakter durumunu manuel olarak çevirmek oldukça sıkıcı bir işlemdir, bu nedenle büyük metinler için otomatik araçlar kullanmanızı öneririz. Küçük harf dönüştürücüyü bir program olarak yüklemek gerekli değildir. Modern teknolojiler, doğrudan cihazınızın tarayıcı penceresinde küçük harfe dönüştürmenize olanak tanır. Küçük harf dönüştürücü (büyük harf iptal dönüştürücü) size çok zaman ve emek kazandıracaktır. Büyük harfleri küçük eşdeğerleriyle değiştirmek veya büyük / küçük harf küçültmek çevrimiçi olarak kullanılabilir. Bu sayfadaki metni küçük harflerle yapabilirsiniz. Vaka Düzeltici Aracı.

Bu sayfada bulunan küçük harfli çevrimiçi metin dönüştürücü, metinleri düzenlerken sizin için yararlı olabilecek kullanışlı bir araçtır. Metin karakterlerini alt kayda dönüştürmek neredeyse anında gerçekleşir. Mümkünse, bu işlem sırasında metin biçimlendirmesi korunur. Sayılar ve noktalama işaretleri «büyük / küçük harf» kavramına sahip değildir, bu nedenle küçük harfe dönüştürürken değişmezler. Bazı dillerde, tek tek harflerin büyük ve küçük harf gösteriminde önemli farklılıkları olduğunu ve ayrı, ilgisiz harfler olarak göründüğünü lütfen unutmayın. Her iki kayıtta da dışa doğru özdeş bir temsile sahip olan, ancak farklı kabul edilen ve farklı kodları olan bazı karakterler de vardır.

Dönüştürücü ayarlarında «rastgele harfler» seçeneğini belirlerseniz, rastgele seçilen harflerin yalnızca bir kısmı küçük harfe dönüştürülür. Sonuç, bazı harflerin orijinal durumda kalacağı ve bazılarının küçük harfe dönüştürüleceği ilginç bir etkidir. Yani, hangi harflerin küçük harfe dönüştürüleceği rastgele belirlenir. Hem büyük hem de küçük harf değerlerini rastgele ayarlamanız gerekiyorsa, rastgele bir büyük / küçük harf dönüştürücü mevcuttur.

Artık özel dönüştürücü programlarının veya metin editörlerinin kullanımına başvurmadan metni çevrimiçi olarak küçük harfe dönüştürebilirsiniz. Metnin küçük harfe çevrimiçi çevirisi size zaman kazandırır, çünkü araç üstü dönüştürücümüz işini neredeyse anında yapar. Burada yukarıdan aşağıya bir metin modu dönüştürücü bulacaksınız. Caps para çekme dönüştürücümüz bu sayfada günün her saati mevcuttur. Capslock iptal dönüştürücüsünü herkes tamamen ücretsiz kullanabilir. Büyükten küçüğe harf dönüştürücü çevrimiçi çalışır ve herhangi bir cihazın kullanıcıları için kullanılabilir: bilgisayar, tablet veya akıllı telefon. Büyük harflerin küçük harflere dönüştürülmesi, ek bileşenler yüklemeye gerek kalmadan doğrudan tarayıcı pencerenizde anında gerçekleştirilir. Bu dönüşüm için kurulum gerekmez. Küçük veya büyük metinleri küçük harf moduna dönüştürün.

Büyük / küçük harf küçültme aygıtı, metindeki harflerin görünür boyutunu küçülterek büyükten küçüğe (büyük harften küçük harfe, büyük harften büyük harfe) çevirmek için tasarlanmıştır. Metnin tamamını veya seçilen tek tek karakterleri küçük harfe dönüştürebilirsiniz: her cümlenin ilk harfini küçük harfe (büyük harfleri kaldırarak), her kelimenin ilk harfini küçük harfe, rastgele bir harfi küçük harfe.

Bu metin aracına bazen Capslock Sökücü, yani bir capslock efekti iptal dönüştürücüsü denir. Herhangi bir metin için hızlı bir şekilde minimum durum oluşturabilirsiniz, bu seçenek düzeltmeler veya editoryal düzenlemeler için kullanışlıdır. Çevrimiçi sürüm, karakterlerin durumunu düzeltmek için düzeltici programa benzer şekilde çalışır. Metni yanlış durumda girdiyseniz, durum nötrleştiriciyi kullanarak durumu hızlı bir şekilde düzeltebilirsiniz. Karakter durumunu düzeltmek için kullanılan metin üst alana girilmelidir.

Moderatörler için bir araç, büyük harflerle girilen metni hızlı bir şekilde düzeltebilir, büyük harfleri normale dönüştürebilirsiniz. Birçok kapak kullanmak isteyenler için. Tüm büyük karakterleri küçük harfle benzer karakterlerle değiştiren büyük/küçük harf küçültme aygıtı.

Çok hızlı bir metin kapakları nötrleştiricisi. Büyük harfler hariç her şeyi düzelterek ayarları yapabilirsiniz. Moderasyon sırasında forumdaki kullanıcı gönderilerini ayarlamak için bir dönüştürücü kullanıyoruz. Kullanıcılar büyük harf yazmayı sever, ancak büyük harfleri dönüştürmek, iptal etmek veya silmek için yerleşik bir işlev yoktur. Tüm büyük metinler hemen küçülür. Dönüştürülen metin tüm cihazlarda aynı görünür. Cihaza veya işletim sistemine hiçbir bağ yoktur. Büyük/küçük harf düzeltici, metnin yanlış ayarlanmış karakter büyük/ küçük harfini düzeltir.

Tüm büyük harfleri hızlıca küçük büyük harflere çevirdim. Metni hızlı bir şekilde genel kabul görmüş standartlara getirebilirsiniz.