Ücretsiz küçük metin dönüştürücü

Home → Tools
Herhangi bir dilde metnin tüm simgelerini küçük harfe dönüştürmek için bu dönüştürücüyü kullanın. Dönüştürmeden sonra tüm büyük harfler küçük içine aktarılır (ufak harflerle metin örneği). Küçük harf metin garanti içinde karşılaşıldığında, dönüşüm sonra da değişiklikleri olmadan kalacaktır. Özel semboller, boşluklar, noktalama işaretleri, ve aynı zamanda sayı üst kayıt sırasında aşağı dönüştürme sırasında sabitler tutulur.
Dönüştürmek için metni yapıştırın:
 tüm semboller  rasgele semboller
Converting ...
Dönüştürme sonucu küçük harfe:


Metin sembollerinin küçük harfe dönüşümünü gerçekleştirmek Için özel dönüştürücüler yardımıyla mümkündür. Bu program şeklinde küçük-dönüştürücü kurmak için hiçbir şekilde gerekli değildir. Çağdaş Yöntemler, dijital ünitenizin tarayıcısının penceresinde metnin küçük harfe dönüşümünü mümkün hale getirmek. dönüştürücü (kapsa iptali dönüştürücü) size zaman ve güçler kitle kurtaracak. Çevrimiçi formda küçük eşdeğerlerine büyük harfler değiştirilmesi.

Küçük harf online-bu sayfadan dönüştürücü-size metin düzenleme (düzeltme) ile yararlı kanıtlamak için yararlı bir araçtır. Metnin sembollerinin küçük harfe dönüştürülmesi (küçük durumda) hemen anında gerçekleştirilir. Bu işlem ile metin biçimlendirme kalır. Sayılar ve kavram noktalama belirtileri "Register " yok; Bu nedenle, küçük harf dönüştürme sırasında değişmez. Bazı dillerde ayrı harflerin büyük ve küçük harfli fikirlere önemli farklılıklar olduğunu ve birbirlerinin harfleriyle bağlantılı olmadığını göz önünde bulundurmalısınız.

Şimdi, özel program-dönüştürücüler veya metin editörleri kullanımı için çalışan gelmeden, küçük harf çevrimiçi metin dönüştürebilirsiniz. Bu ücretsiz online-küçük-çevirmen metin zaman tasarruf eder. Bu sayfada daha düşük (kapsa kaldırılması dönüştürücü, kapsloka iptali dönüştürücü) veya küçük içine büyük harflerle (büyük harfler üst benzin istasyonları yönetim) içine metin üst rejimin dönüştürücü bulacaksınız küçük içine. Dönüşüm anında, doğrudan tarayıcınızın penceresinde eklentileri yüklenmesi için gerek kalmadan gerçekleştirilir.

Bilgisayar klavyesi üzerinde durumlarda çoğunluğu sembolleri küçük bir PO-Silence dahildir. Onun zorunlu başlatmak Için (veya üst kayıt rejiminin kapatılması, Caps Lock rejiminin kapatılması) bu Caps Lock anahtarı hasat bitirmek için gerekli (lamba büyük harfler giriş rejiminin sağ üst içine t açısı Num pad üzerinde o klavye dışarı çıkacak) veya kaydırma koruyarak, semboller tanıtmak. Büyük sembollerin küçük olan anlık dönüşümü otomatik rejimde semboller özel dönüştürücü tarafından mümkündür.