Büyük metin dönüştürücüsü

Home → Tools
Bu ücretsiz çevrimiçi araç, tüm metin küçük harfler büyük harf eşdeğeri dönüştürmek için yardımcı olur. Değişiklik yaptıktan sonra metindeki her şey semboller (veya sözde büyük harfler) harfleri oldu. Büyük harfler için dönüştürme örneği: örnek metin. Böyle bir dönüşüm mümkün değilse, harf değişmez (alfabeye bağlıdır). Yalnızca harfler için kullanılabilir büyük harfe dönüştürme, noktalama simgeleri ve numaraları atmak. Tarayıcınızda büyük harflerle hemen dönüşüm.

:
Dönüştürülecek metni yapıştırın:
 tüm harfler  rastgele harfler
 ilk harf her kelime  ilk harfi tüm cümleler
Converting ...
Dönüştürme sonucu:


Nasıl büyük online herhangi bir metin dönüştürmek için

Tüm metin harflerini küçük harflerle büyük harfe dönüştürmek için ücretsiz çevrimiçi metin aracını kullanın. Büyük/küçük harf işlemi çevrilmiş metin vurgulanır sonra. Aşağıda nasıl bizim ücretsiz durumda dönüşüm aracı yapmak için adımlar vardır.

Durumu üst moduna değiştirmek istediğiniz metni seçin, panoya kopyalayın ve kaynak metin alanına yapıştırın.

Dönüştürme metni büyük harflerden önce, değerler listesinden uygun seçeneği belirleyebilirsiniz. Örneğin, tüm harfler büyük harflere çevirmek istiyorsanız (tüm harfleri büyük için), tüm simgeler veya her şey chars seçeneğini seçin. Büyük harf rasgele metin simgelerini değiştirmek istiyorsanız, rasgele harfler seçeneğini (büyük harfleri randomize) seçin.

Tüm harfler — tüm harfleri büyük harflerle.
her kelimenin ilk harfi — her sözcüğün ilk harfi büyük.
Her cümlenin ilk harfi cümlenin (cümle örneği) — ilk harfini büyük harfe çevirme.
Rastgele harfler — rastgele metin harflerinin büyük harfini (rastgele Case).

Dönüştürme işlemini çalıştırmak için Dönüştürme sonucu düğmesini tıklatın.

Dönüştürülen metin, sonuç metni alanına eklenecek ve sonraki kullanım için vurgulanır.

Metin durumunu değiştirme

Herhangi bir belgenin servis talebini (veya büyük/küçük harf) üst moda değiştirebilirsiniz. PC, akıllı telefon, tablet üzerinde seçilen metnin veya belgenin durumunu değiştirmek için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz.

Klavye yazarak bir PC üzerinde büyük harf değiştirme

Klavyeden metin yazma ile sembollerin üst kayıt (büyük) Shift tuşuna basarak veya Caps Lock modu (kapslok) etkinleştirildikten sonra elde edilebilir. Ne zaman Caps Lock modu etkin, her şey yazdığınız chars klavyeden büyük veya büyük durumda olacak kadar Caps Lock düğmesine yeniden basın. Eğer durumda zaten yazılan karakterleri değiştirmek mümkün değil, sadece silebilir ve tekrar sağ durumda yazabilirsiniz.

Birçok kelime ve metin işlemcileri, programlama ve betik dilleri, bir veriyi, metni veya değişkeni büyük harfe dönüştürmek için özel komutlar veya işlevler vardır.

Bir akıllı telefon veya tablet üzerinde durum dönüştürme

Akıllı telefonlar ve tabletler klavyeler üzerinde hiçbir Caps Lock anahtarı veya Shift anahtarı yoktur. Bu cihazlarda bir harfi aktifleştirmek için, ekran klavyesi üzerindeki yukarı oka ve ardından büyük harfe sahip olmak istediğiniz mektuba basın.

Ayrıca bazı yazılım, eklenti veya zaten yazılmış olan metin durum değiştirme yeteneğini destekleyen modüller vardır.

Tüm metinleri ücretsiz olarak büyük online olarak dönüştürün

Küçük harflerden büyük harflerle ücretsiz online semboller çevirmen. Büyük chars metin jeneratör herhangi bir belge için ek yazılım veya modüller yüklemeden (herhangi bir kurulum gerekli). Büyük sembollere hızlı metin dönüştürme.

Nasıl büyük harflerle online metin dönüştürmek için

Üst kayıt durumda metin dönüştürmek için özel yazılım dönüştürücüler, metin editörleri veya çevrimiçi Hizmetleri Yardımı ile mümkündür. Üst kayıt içine sembollerin Web tabanlı dönüşüm (CapsLock online) bilgisayarınızın Internet tarayıcısı yardımıyla bu sayfada yapılabilir, tablet veya Smartphone. Metin kayıtları dönüştürme işlemi, saniye için tüm oluşur.