Tasuta online väike tekst muundur

Home → Tools
Kasutage seda muundurit kõik sümbolid teksti mis tahes keeles ümberarvestamisel on väiksed. Pärast teisendamist ei viida tähti väikesteks (nt teksti on väiksed). Sümboleid, lüngad, kirjavahemärgid, ja ka number ülemise registri sisse väiksem teisendamise ajal hoitakse konstandid. Kui tekstis esinevad garanteerib on väiksed, pärast teisendamist need ka jäävad ilma muudatusi.
Kleebi teksti muuta:
 kõik sümbolid  juhuslik sümbolid
Converting ...
Konverteerimise tulemus väiketähtedeks:


Selleks, et muuta sümbolid tekstiks väike, on võimalik spetsiaalsete muundurite abiga. See ei ole mingil juhul vajalik, et luua väike-konverteri kujul programmi. Kaasaegsete meetodite abil on võimalik teha ümberkujundamine teksti väiketähti aknas brauseri oma digitaalse üksuse. Muundur (konverteri tühistamise kapsa) säästab mass aega ja jõud. Suurtähte asendamine nende väikeste vastetega veebivormis.

Väiketähti online-konverterit sellelt lehelt-kasulik vahend, mis võib teile osutuda kasulikuks toimetamine (parandamine) tekste. Teksti tähiste teisendamine väikeseks (väike juhtum) toimub praktiliselt koheselt. Selle toiminguga teksti vormindamine jääb alles. Numbrid ja tunnused kirjavahemärgid mõiste "register" ei ole; Seetõttu ei muutu nad muutmise ajal väike. Tuleks arvestada, et mõnes keeles on eraldi tähtedel suured erinevused suur-ja väiketähti käsitlevas idees ja näevad välja nagu eraldi, mitte üksteisega seotud kirjad.

Nüüd saate teisendada teksti väike online, ilma tulevad töötab kasutada spetsialiseeritud programm-muundurid või teksti toimetajad. See tasuta online-väike-tõlkija teksti economizes oma aega. Sellel leheküljel leiad konverteri ülemise režiimi teksti madalam (konverteri eemaldamist kapsa, konverteri tühistamise kapsloka) või konverterit suurtähtedega väikesteks (ülemine cashbox suurtähed arvesse madalam väike). Tulemus toimub koheselt, otse aknas brauseri ilma et oleks vaja paigaldada lisandmoodulid.

Klaviatuuril arvuti enamikul juhtudel väike sümbolid on lisatud po-vaikus. Oma sunnitud algus (või väljalülitamisel režiimi ülemine register, lülitamata režiim Caps Lock) on vaja lõpetada saagikoristuse võti Caps Lock (lamp režiimi sisseviimiseks trükitähtedega ülemises paremas nurgas t ta klaviatuur üle NUM pad see läheb välja) või kehtestada sümbolid, säilitades vahetustega. Hetkeline konversiooni suurte sümbolite väike on võimalik automaatse režiimi spetsiaalse konverteri sümboleid.