Tasuta online väike tekst muundur

Home → Tools
Kasutage seda muundurit kõik sümbolid teksti mis tahes keeles ümberarvestamisel on väiksed. Pärast teisendamist ei viida tähti väikesteks (nt teksti on väiksed). Sümboleid, lüngad, kirjavahemärgid, ja ka number ülemise registri sisse väiksem teisendamise ajal hoitakse konstandid. Kui tekstis esinevad garanteerib on väiksed, pärast teisendamist need ka jäävad ilma muudatusi.
Kleebi teksti muuta:
 kõik sümbolid  juhuslik sümbolid
Converting ...
Konverteerimise tulemus väiketähtedeks:


Selleks, et muuta sümbolid tekstiks väike, on võimalik spetsiaalsete muundurite abiga. See ei ole mingil juhul vajalik, et luua väike-konverteri kujul programmi. Kaasaegsete meetodite abil on võimalik teha ümberkujundamine teksti väiketähti aknas brauseri oma digitaalse üksuse. Muundur (konverteri tühistamise kapsa) säästab mass aega ja jõud. Suurtähte asendamine nende väikeste vastetega veebivormis.

Väiketähti online-konverterit sellelt lehelt-kasulik vahend, mis võib teile osutuda kasulikuks toimetamine (parandamine) tekste. Teksti tähiste teisendamine väikeseks (väike juhtum) toimub praktiliselt koheselt. Selle toiminguga teksti vormindamine jääb alles. Numbrid ja tunnused kirjavahemärgid mõiste "register" ei ole; Seetõttu ei muutu nad muutmise ajal väike. Tuleks arvestada, et mõnes keeles on eraldi tähtedel suured erinevused suur-ja väiketähti käsitlevas idees ja näevad välja nagu eraldi, mitte üksteisega seotud kirjad.

Nüüd saate teisendada teksti väike online, ilma tulevad töötab kasutada spetsialiseeritud programm-muundurid või teksti toimetajad. See tasuta online-väike-tõlkija teksti economizes oma aega. Sellel leheküljel leiad konverteri ülemise režiimi teksti madalam (konverteri eemaldamist kapsa, konverteri tühistamise kapsloka) või konverterit suurtähtedega väikesteks (ülemine cashbox suurtähed arvesse madalam väike). Tulemus toimub koheselt, otse aknas brauseri ilma et oleks vaja paigaldada lisandmoodulid.

Klaviatuuril arvuti enamikul juhtudel väike sümbolid on lisatud po-vaikus. Oma sunnitud algus (või väljalülitamisel režiimi ülemine register, lülitamata režiim Caps Lock) on vaja lõpetada saagikoristuse võti Caps Lock (lamp režiimi sisseviimiseks trükitähtedega ülemises paremas nurgas t ta klaviatuur üle NUM pad see läheb välja) või kehtestada sümbolid, säilitades vahetustega. Hetkeline konversiooni suurte sümbolite väike on võimalik automaatse režiimi spetsiaalse konverteri sümboleid.

Valiku saadaolevad valikud: See väiketähed online-converter-kasulik vahend, mis aitab teil toimetamine (parandatakse) tahes tekste. Teksti sümbolite teisendamine mis tahes juhul väiketähtedeks viiakse läbi praktiliselt koheselt. Teksti vormindamine selle toiminguga jääb alles. Numbrid ja märgid kirjavahemärkide mõiste «register» ei ole; seetõttu nad ei muutu konverteerimise ajal lovercase. Tuleks arvestada, et mõnes keeles on eraldi tähtedel suurte ja väiketähtede idees olulisi erinevusi ning need näevad välja nagu eraldi, mitte omavahel ühendatud tähed.

Selle tasuta tööriista abil saate tõlkida kõik tähemärgid teksti mis tahes keeles väikeste juhtumite režiimi. Iga suurtähtede tulemusena konverteerimise muutub väike. Juhtumi korrigeerimise tüüp sõltub valitud valikutest, praegune režiim on esile tõstetud ja tähistatud värviga. Režiimi valimiseks või muutmiseks klõpsake lihtsalt soovitud. Meie kasutajad nimetavad seda tööriista sageli korpuse lähtestajaks. Tõepoolest, see tühistab ülemise tekstisisestusrežiimi ja seab vaikimisi seatud algtaseme, madalaima. Saate kohandada mis tahes teksti kiirrežiimis, säästes oma aega. Parandage vale register õigele meie registri minimaliseerijaga.

Kuidas teisendada teksti väiketähtedeks

Enamikul arvutiklaviatuuridel on vaikimisi lubatud väiketähed. Selle sisselülitamiseks (või suurtähtede režiimi keelamiseks / Caps-režiimi keelamiseks) vajutage Suurtähelukku (klaviatuuri paremas ülanurgas num-padja kohal olev Suurtäheluku režiimi tuli kustub). On veel üks viis, mis sobib väiketähtede sisestusrežiimi lühiajaliseks aktiveerimiseks — sisestage tähemärgid, hoides samal ajal all Shift nuppu. Korkide kohene teisendamine tagurpidi on automaatrežiimis võimalik madalama tähemärkide registri spetsiaalse muunduri abil. Varem olid sellised tööriistad saadaval ainult spetsiaalsete programmide ja lisandmoodulitena. Isegi võimsates tekstiredaktorites ja kontorikomplektides ei leia te tõenäoliselt võimalust tõlkida tähti ühest tähemärgist teise. Vaatamata pidevale vajadusele selle funktsiooni järele ei lisanud arendajad seda mingil põhjusel oma tarkvarasse. Ja ainult kodeerijate ja programmeerijate keerukates ja professionaalsetes tekstiredaktorites saate leida tähemärgi muunduri funktsiooni. Sellel lehel saate tõlkida teksti madalama semestri võrgus, ilma et oleks vaja spetsiaalset tarkvara. Meie väiketähtede muundur aitab teil sageli esinevat olukorda kiiresti parandada: «kirjutasite teksti suurte tähtedega režiimis,kuid oleksite pidanud selle kirjutama väiketähtedega».

See registry converter lahendab järgmised probleemid ja probleemid, mis sageli esinevad internetikasutajatele töötamisel teksti: mida ma peaksin tegema, kui ma kirjutada teksti kasutades mütsid? Kuidas tühistada Mütsid nende sisestamisel? Kust saab eemaldada Caps teksti režiimis? Kuidas ma saan teksti juhtumit vähendada? Kuidas teisendada kõik tekstis olevad tähed suurtest väikesteks? Kuidas tühistada Suurtähtede sisestamine kogu teksti jaoks?

Meie muundur võib olla kasulik tekstsõnumite redigeerimiseks, kui Interneti-kasutajad kasutavad sageli mütsid ja vajavad kiiret redigeerimist. Paljud Interneti-kasutajad sisestavad teksti ilmselgelt valede tähemärkidega, püüdes efekti suurendada ja sellele tähelepanu juhtida. Kasutades meie juhtumite vähendamise tööriista, saate olukorra koheselt parandada ja teksti korda teha.

Kuidas teisendada teksti väikeste tähtedega online

Võite kasutada mis tahes tekstiprotsessorit, lisapluginaid või seda tasuta teisendustööriistu. Tähemärgi käsitsi tõlkimine on üsna tüütu protsess, seetõttu soovitame Suurte tekstide jaoks kasutada automatiseeritud tööriistu. Väiketähtede muundurit pole vaja programmina installida. Kaasaegsed tehnoloogiad võimaldavad teil teisendada väiketähtedeks otse oma seadme brauseriaknas. Väiketähtede muundur (caps cancellation converter) säästab palju aega ja vaeva. Suurte tähtede asendamine nende väikeste ekvivalentidega või juhtumi vähendamine on saadaval veebis. Sellel lehel saate teksti teha väikeste tähtedega Case Correctori tööriista abil.

Sellel lehel saadaval olev väiketähtede veebitekstimuundur on kasulik tööriist, mis võib Teile tekstide redigeerimisel kasulik olla. Tekstimärkide teisendamine alumisse registrisse on peaaegu kohene. Võimaluse korral säilitatakse selle toimingu ajal teksti vormindamine. Numbritel ja kirjavahemärkidel puudub mõiste «juhtum», seega ei muutu need väiketähtedeks teisendamisel. Pange tähele, et mõnes keeles on üksikutel tähtedel suured ja väikesed erinevused ning need ilmuvad eraldi, mitteseotud tähtedena. Samuti on mõned märgid, millel on mõlemas registris väliselt identne esitus, kuid mida peetakse erinevaks ja millel on erinevad koodid.

Kui valite konverteri seadetes valiku «juhuslikud tähed», teisendatakse väiketähtedeks ainult osa suvalisel viisil valitud tähtedest. Tulemuseks on huvitav efekt, kui mõned tähed jäävad algsesse käände ja mõned teisendatakse väiketähtedeks. See tähendab, et millised tähed teisendatakse väikesteks juhtumiteks, määratakse juhuslikult. Kui teil on vaja määrata nii suurtähtede kui ka väiketähtede väärtused juhuslikult, on saadaval juhuslik käändemuundur.

Nüüd saate teksti veebis väiketähtedeks teisendada, ilma et peaksite kasutama spetsiaalseid muunduriprogramme või tekstiredaktoreid. Teksti veebitõlge väiketähtedesse säästab teie aega, sest meie tooloveri muundur teeb oma töö peaaegu koheselt. Siit leiate ülalt-alla tekstirežiimi muunduri. Meie caps tühistamise konverter on saadaval ööpäevaringselt sellel lehel. Igaüks saab capslocki tühistamismuundurit kasutada täiesti tasuta. Suur-väike tähemuundur töötab võrgus ja on saadaval mis tahes seadme kasutajatele: arvuti, tahvelarvuti või nutitelefon. Suurtähtede teisendamine väiketähtedeks toimub koheselt, otse teie brauseriaknas, ilma et oleks vaja täiendavaid komponente installida. Selle teisenduse jaoks pole installimist vaja. Teisendage väikesed või suured tekstid väiketähtede režiimi.

Korpust vähendav seade on mõeldud tekstis olevate tähtede nähtava suuruse vähendamiseks, muutes need suurtest väikesteks (suurtähtedest väiketähtedeks, suurtähtedeks suurtähtedeks). Saate teisendada kogu teksti või valitud üksikud tähemärgid väiketähtedeks: iga lause esimene täht väiketähtedeks (eemaldades suurtähed), iga sõna esimene täht väiketähtedeks, juhuslik täht väiketähtedeks.

Seda teksti tööriista nimetatakse mõnikord Capslocki eemaldajaks, see tähendab capslocki efekti tühistamise muunduriks. Mis tahes teksti jaoks saate kiiresti teha minimaalse juhtumi, see valik on kasulik paranduste või toimetuse muudatuste jaoks. Online versioon töötab sarnaselt korrektor programmi parandatakse puhul tähemärki. Kui sisestasite teksti valel juhul, saate juhtumi neutraliseerija abil olukorra kiiresti parandada. Tähemärgi korrigeerimise tekst tuleks sisestada ülemisele väljale.

Moderaatorite tööriist, saate kiiresti parandada caps-i sisestatud teksti, teisendada caps tavaliseks. Neile, kellele meeldib kasutada palju mütsid. Juhtumit vähendav seade, mis asendab kõik suurtähed sarnaste väiketähtedega. Väga kiire tekstikorkide neutraliseerija. Seadeid saate määrata, parandades kõike, välja arvatud suurtähed. Me kasutame konverterit, et modereerimise ajal foorumis kasutajate postitusi kohandada. Kasutajatele meeldib kirjutada suurtähti, kuid suurtähtede teisendamiseks, tühistamiseks või kustutamiseks pole sisseehitatud funktsiooni. Kogu suur tekst muutub kohe väikeseks. Teisendatud tekst näeb kõigis seadmetes välja sama. Seadme või operatsioonisüsteemiga ei ole seondumist. Juhtumikorrektor parandab teksti valesti seatud tähemärgi. Tõlkisin kõik suured tähed kiiresti väikesteks suurtähtedeks. Saate teksti kiiresti viia üldtunnustatud standarditeni.