Internetis tekst suur konverterit

Home → Tools
See tasuta online tööriist aitab teil teisendada kõik teksti väiketähti see suur ekvivalent. Kõik sümbolid tekstis pärast muutmist sai pealinnades tähed (või niinimetatud suurte tähtedega). Suurtäheks teisendamise näide: näite tekst. Kui selline teisendamine on võimalik, kiri ei muutu (sõltub tähestikust). Teisendamine suureks kättesaadavaks ainult tähtede puhul, Hülga kirjavahemärkide tähised ja numbrid. Kohe konversiooni suurte tähtedega brauseris.
Teisendatav tekst kleepida:
 kõik kirjad  juhuslikud kirjad
 esimene täht kõik sõnad  esimene täht kõik laused
Converting ...
Tulemus:


Teksti muuta juhtumi tööriista oma veebibrauseri

Kasutage meie tasuta online tekst vahend teisendada kõik teksti tähed väikest suur. Pärast suurtähestuse protsessi tõlgitud teksti tõstetakse esile. Allpool on sammud, kuidas seda teha meie tasuta juhul konverteerimise vahend.

Valige tekst, mille puhul soovite Teenindusjuhtumit muuta ülemiseks režiimiks, kopeerige see lõikelauale ja kleepige allika teksti alale.

Enne teisendamist teksti suurte tähtedega saate valida sobiv valik väärtuste loendist. Näiteks kui soovite tõlkida kõik tähed suurtähele (kõigi tähtede suurtäheks), valige suvand "kõik sümbolid" või "kõik sümbolid". Kui soovite muuta suurtäheks juhuslikult kirjutatud sümbolid, valige suvand "juhuslikud tähed" (randomiseeritud pealinnade efekt).

kõik tähed — kõigi tähtede suurtäheks.
esimene täht kõik sõna — iga sõna esimese tähe suurtäheks.
esimene täht kõik lause — kapitaliseerida iga lause Esitäht (sõna lause).
juhuslikud kirjad — juhuslike kirjade teksti (juhusliku täheregistri) suurtäheks.

Teisendamise protsessi käivitamiseks klõpsake nuppu "Muuda juhtumit".

Teisendatud tekst lisatakse alale "tulemi tekst" ja tõstetakse järgmiseks kasutamiseks esile.

Teksti Teenindusjuhtumi muutmine

Saate muuta suvalise dokumendi korpust (või suurtähestust) ülemisele režiimile. Kui soovite muuta valitud teksti või dokumenti arvutis, nutitelefonis, tahvelarvutis, saate kasutada järgmisi meetodeid.

Muutuv asi ülemine PC klaviatuuri tippides

Mis teksti tippimist klaviatuuri ülemise registri sümbolid (suur) on võimalik saada, vajutades Shift võti või pärast lubamist Caps Lock (kapslok). Kui Caps Lock režiimis lubatud, kõik tipitud tähemärki klaviatuur on suur või suurem juhul, kuni vajutate Caps Lock nuppu uuesti. Sa ei saa muuta juhul juba tipitud sümbolid, ainult saab kustutada selle ja tüüp uuesti õigel juhul.

Paljud Word ja Text protsessorid, programmeerimine ja skriptid keeled on spetsiaalsed käsud või funktsioonid, et teisendada andmed, teksti või muutuja suureks.

Teisendus puhul nutitelefoni või tahvelarvuti

Nutitelefonid ja tabletid klaviatuurid ei ole Caps Lock võti või Shift võti. Nende seadmetes oleva kirja suurtäheks vajutage ekraanil kuvatava klaviatuuri ülesnoolt ja seejärel tähte, mida soovite kapitaliseerida.

On ka mõned tarkvara, plugin või moodulid, mis toetavad võimet muuta puhul teksti, mis on juba tipitud.

Teisenda kõik tekstid suur Internetis tasuta

Tasuta Online sümbolid tõlkija väikeste tähtede suurte tähtedega. Suured sümbolid teksti generaator tahes dokumendi ilma installida Lisaks tarkvara või moodulid (No paigaldamiseks vajalik). Kiiresti teksti teisendamine suurtele sümbolitele.

Kuidas teisendada teksti suured tähed Internetis

Teisendada teksti ülemine register juhul on võimalik abiga erilist muundurid, tekstiredaktor või Interneti-teenuseid. Veebipõhine konversiooni sümbolid ülemine register (capslock online) saab teha sellel lehel abiga Interneti-brauseri arvuti, tablett või nutitelefoni. Protsess konverteerimise registrite tekst toimub kõik paar sekundit. Klaviatuurilt teksti sisestades saate suurtähti, hoides all tõstuklahvi või lubades Suurtäheluku režiimi. See suurtähtede lubamise suvand on enamikus arvutisüsteemides vaikimisi määratud (erandid sõltuvalt lokaadist, piirkondlikest sätetest ja standarditest). Registri valik tuli meile kirjutusmasinate ajast, mida kasutati trükitud dokumentide loomiseks arvuti ajastul. Peaaegu kõigil kirjutusmasinatel oli kaks registrit, Suur Ja Alumine, mis lülitati spetsiaalse nupuga. Suurt juhtumit kasutati pealkirjade, esiletõstmist vajavate sõnade ja lihtsalt suurtähtede sisestamise jaoks. Ülejäänud märkide sisestamiseks kasutati väiketähti.

Registri vahetamiseks kasutati spetsiaalset võtit. Tõstuklahvi nimetatakse mitteametlikult «juhtumi tõlkimise nupp» või «juhtumi valimise võti». Nupp tõi kaasa haamri vertikaalse nihke tähega, mis tabas paberit. Esimest korda rakendati seda 1870.aastatel ja seejärel hakati seda kõikjal kasutama: haamrile võis korraga panna mitu erineva suuruse või stiiliga tähte (kursiiv, Gooti, tugev, karge). Suurtäheluku klahv, «Registriluku klahv», mis fikseeris registri tõlkeklahvi tegelikult vajutatud asendisse.

Kuna selgeid standardeid vastu ei võetud, oli kirjade sisestamise juhtumi vahetamisel ja fikseerimisel erinevaid variatsioone. Kas nupp fikseeriti või lisati veel üks, mis võimaldas ühe märgi sisestamiseks korpust üks kord vahetada. Pärast tähe sisestamist lülitus suurtäht automaatselt Väiketähtedele, samal ajal kui nupp ise klõpsas. Aja jooksul on see kõik kolinud arvutisfääri ja täna esitatakse seda tuttava klaviatuuri kujul. Klassikalisel arvutiklaviatuuril määrab tähtede sisestamise režiimi Caps Lock (režiim aktiveeritakse ja tühistatakse klaviatuuril vastavat nuppu vajutades, režiimid lülitatakse järjestikku), kui see on aktiveeritud, kasutatakse suurtähti. Tõstuklahv võimaldab teil selle režiimi lühidalt alistada või tühistada, hoides seda märgi tippimise ajal all. Kui Suurtäheluku režiim pole aktiveeritud, hoidke suurtähtede sisestamiseks all tõstuklahvi. See kehtib üksikute märkide sisestamisel, mida soovite sisestada suurtähtedega.

Enamikus tekstiredaktorites suurtähtedeks tõlkimise funktsiooni selle otseses vormis praktiliselt ei esitata. Vaatamata nõudlusele selle funktsiooni järele ei leia te enamikul juhtudel sellist nuppu «Tõlgi suurtähtedeks» isegi programmeerijate, trükiladujate ja ajakirjanike spetsialiseeritud tekstitöötlusprogrammides. Selle põhjal, mida leiate, on see funktsioon, mis määrab lause alguses automaatselt suurtähe. Ja Wordi tüüpi tekstiredaktoris saate luua kuvamisstiili mis tahes tekstiosa jaoks, mille sätted on «suurtähed», kuid te ei teisenda teksti otse suurtähtedeks. Kui kopeerite sellise teksti teise tekstiredaktorisse, lähevad valitud kuvastiilid tõenäoliselt kaduma.

Parandus puhul teksti online

On tavaline olukord, millega on kokku puutunud kõik, kes on redaktoris vähemalt korra tekste kirjutanud. Mida peaksin tegema, kui sisestasin teksti väikeste tähtedega, kuid oli vaja kasutada suuri? Nüüd tehke kõik uuesti, lülitage mütsid sisse ja tippige tähed uuesti. Ja kui tähti on palju,muutub tähtede asendamine suurtega väga aeganõudvaks. Kuidas tõlkida teksti Caps automaatselt? Hoolimata selle funktsiooni olulisusest tekstide redigeerimisel, pole enamikul tekstiredaktoritel juhtumi teisendamise funktsiooni või see on rakendatud nii, et seda on peaaegu võimatu kasutada. Lihtsalt kasutage meie tasuta online case translator (online capser) online tõlkija mütsid ja saada teksti suurtähtedega paar sekundit. Süsteem asendab kiirrežiimis kõik väiketähed suurtähtedega.

Tekst juhul tõlkija vahend online

Suurtäht Online Text onverter sellel lehel aitab teil suurendada teksti juhtumit või suurust online-režiimis, tõlkida alumise kassaaparaadi tähed ülemisele. Seadke oma tekst caps lock online-režiimi lihtsa nupuvajutusega, lülitades kõik teksti tähed ülemisse režiimi. Meie suurtähtede muundur või tähemärkide tõlkija asendab tekstis koheselt väikesed tähed suurte tähtedega. Kas on vaja registrit tõsta? Kas soovite teksti tähti suurendada? Siis sa tulid õigele lehele. Meie andmetel on registri teisendamise funktsioon kasutajate seas väga populaarne. Traditsiooniliselt pakutakse selliseid tööriistu programmina, kuid meil on brauseri jaoks ülemise registri muunduri versioon. Saate seda kasutada mis tahes arvutis, tahvelarvutis või mobiilseadmes mis tahes operatsioonisüsteemiga. Juhtumi suurendamine on võimalik tähtede puhul mis tahes keeles. Kui tekstis on juba suurtähti, jäävad need korpuse suurenduse kasutamisel muutumatuks. Kõik väikesed tähed muutuvad pärast nupule klõpsamist suureks. Teisisõnu, kõik väiketähed saab automaatselt asendada suurtähtedega.

Muutke veebis teksti suurtähte või juhtumit

Valitud teksti juhtumi (või suurtähtede) saate muuta suvalises dokumendis ülemisele režiimile, klõpsates ühte nuppu. Valitud teksti või dokumendi juhtumi muutmiseks arvutist, nutitelefonist, tahvelarvutist väikesest suureks saate kasutada järgmisi meetodeid. Kõigi tekstimärkide Veebitõlget suurtähtedeks saab sellel lehel teha arvuti, tahvelarvuti või nutitelefoni Interneti-brauseri abil. Teksti saate teha suurte tähtedega igal ajal, sest teenuse tööaeg on kõik 24 tundi. Teksti juhtumi teisendamise protsess uppe fir-režiimi võtab vaid paar sekundit.

Kuidas teisendada teksti suured tähed online

Teksti teisendamine (tähemärkide ülekandmine) ülemisse registrisse on võimalik spetsiaalse programmi-muundurite, tekstiredaktorite või veebiteenuste - abil. Sümbolite veebipõhise teisendamise ülemisse registrisse (caps lok online) saab sellel lehel läbi viia teie arvuti, tahvelarvuti või nutitelefoni Interneti-brauseri abil. Tekstiregistrite teisendamise protsess toimub kõigis sekundite paari jaoks. Seda veebimuundurit saate kasutada ka lokaadi parandamiseks.