Tekst tagurpidi tähemärki muundur

Home → Tools
See muundur ei ümberkorraldamine kõik märgid teksti vastupidises järjekorras, muutes suunas lugemine teksti vastupidine tasuta. Esimene märk tekst on Viimane märk ja Viimane märk on esimene (mõju peegeldamine sümbolid). Pärast märkide järjestuse muutmist loetakse pööratud lihtteksti tekst paremalt vasakule, alt üles. Teksti algse versiooni tagastamiseks (tavaline järjestus) tuleb see muundur uuesti läbida.


Teksti kleepimine, et muuta lugemise suunda:
Converting ...
Tulemus:


Näiteks teil on tekst, millel on vasak-to-paremale suundades sümbolid, ja sa pead vastupidises järjekorras ja määrata sümbolid paremalt vasakule versiooni. Siin on lahendus, mis aitab teil realiseerida muutuvate suunas sümbolid vastupidine versioon. Proovige seda tasuta online laused reversioon Order vahend.

Muuda tähemärki järjekorras LTR (vasakult paremale) ja teisendab selle RTL (paremalt vasakule) paigutus online, ei ole mingit tarkvara paigaldamist vaja. Õnneks on raske leida vahend, mida teha just seda-vastupidine tekst teisendada. Muuda teksti lugemise suunda alates algus-to-end ja tagasi sisse end-to-alustada sellel lehel. See online-põhiste strrev funktsioon (REVTEXT) töötab kõigi andmetüüpide: sümbolid, iseloom, numbriline, jne.

Kuidas väljund laused (stringi tähemärki) vastupidises järjekorras

Võite vastupidine üksikute tähtede, sõnade, lausete või täistekst kohe ilma kolmanda osapoole muundurid: Tööriistad, moodulid, tarkvara. Peegeldamine mõju teksti või sõna võimaldab teil pöörake tagurpidi teksti negatiivsed üles või määrata üksikute märkide string vastupidises järjekorras. Converter koos Flip funktsioon teksti mis tahes keeles. Stringi saab ümber pöörata kirja, sõna või lause järgi.

Teksti märgid tellimuse reverter

Kuidas see vasakult paremale konverterit töötab? See on lihtne! Skript võtab teksti lõpust märku ja lisab selle algusse, muudab tähemärgi positsioone kõrvuti ja jätkab tööd kuni teksti või sõna lõpuni. Selle tulemusena saad oma teksti tagasi pool tähemärki tellimuse versioon (koos pööratud tähtedega). Muunduri jaoks loodud tekst on kirjutatud horisontaalses vormingus (mitte vertikaalselt).

Kuidas luua tähtede lõpust alustada või kuidas muuta string online? Tekstist tahapoole kirjutamise muutmine. Sa pead ainult muuta teksti lugemise suunda algus-end lõpuni alustada.

Vaikimisi lugemise suund on vasakult paremale. Mõnes keeles (nt heebrea) on vaja paremalt vasakule lugemise suunda. Võite kasutada oma veebilehitsejat ja seda muundurit, et parandada teksti, lause või sõna lugemist. Seadke lugemise suund vastupidiseks, kasutades seda näitude parandust.