Bezmaksas tiešsaistes teksta konvertoru uz mazajiem burtiem

Home → Tools
Izmantojiet šo konvertoru, lai konvertētu visus teksta simbolus jebkurā valodā, ar mazajiem burtiem. Pēc pārvēršanas visi lielie burti tiek pārsūtīti uz mazo (teksta piemērs mazos). Īpaši simboli, nepilnības, interpunkcijas zīmes, kā arī numurs konvertēšanas laikā no augšējā reģistra uz apakšējo tiks saglabātas konstantes. Ja teksta garantijas mazos ir radušās, pēc konvertēšanas tie arī paliks bez izmaiņām.
Ielīmēt tekstu, kas jāpārvērš:
 visi simboli  Nejaušie simboli
Converting ...
Pārveidošanas rezultātā uz mazajiem burtiem:


Veikt pārrēķinu teksta simboli uz mazajiem ir iespējams ar atbalstu no īpašiem pārveidotājiem. Tas nekādā veidā nav nepieciešams, lai tas izveidotu mazos pārveidotājs veidā programmu. Mūsdienu metodes ļauj veikt teksta pārveidošanu uz mazajiem burtiem loga pārlūkprogrammas jūsu ciparu bloku. pārveidotājs (pārveidotājs atcelšanu kapsa) ietaupīs jums masu laiku un spēku. Kapitāla vēstuļu aizstāšana ar to nelielajiem ekvivalentiem tiešsaistes formā.

Apakšējā gadījumā Online-Converter no šajā lapā-noderīgs rīks, kas var jums izrādīties noderīga ar rediģēšanu (labošana) tekstiem. No teksta simboliem uz mazajiem burtiem (mazo gadījumā) konvertēšana notiek praktiski acumirklī. Teksta formatēšana ar šo darbību paliek. Jēdziena "reģistrēt" numuri un pieturzīmju pazīmes nav; tāpēc tie nemainās laikā konvertēšanu mazos. Jāņem vērā, ka dažās valodās atsevišķos burtos ir būtiskas atšķirības attiecībā uz lielo burtu un mazo burtu un izskatās kā atsevišķi, kas nav saistīts ar otru burtu.

Tagad jūs varat pārvērst tekstu mazos tiešsaistē, bez nāk darbojas, lai izmantotu specializētu programmu konvertori vai teksta redaktoriem. Šo bezmaksas online-mazie-tulkotājs teksta economizes savu laiku. Šajā lapā jūs atradīsiet no augšējā režīma teksta pārveidotājs apakšējā (pārveidotājs izņemšanas kapsa, pārveidotājs atcelšanu kapsloka) vai pārveidotājs ar lielajiem burtiem uz nelielu (augšējo cashbox lielie burti vērā apakšējā maza). Konvertēšana notiek uzreiz tieši jūsu pārlūkprogrammas logā, bet nav jāinstalē pievienojumprogrammas.

Uz klaviatūras datoru vairumā gadījumu uz mazo simbolu ir iekļauta, lai PO-klusums. Lai uzspiestu sākuma (vai izslēgtu augšējā reģistra režīmu, izslēdzot taustiņu CAPS LOCK), ir jāpabeidz novākšanas taustiņš CAPS LOCK ievadīšanai (lampas režīms, ar kuru lielie burti tiek ievesti augšējā labajā stūrī līdz t viņš klaviatūru virs NUM pad tā iet ārā) vai ieviest simbolus, saglabājot maiņā. Momentānās konversijas lielo simboli uz maziem ir iespējams automātiskais režīms ar īpašu pārveidotājs simboliem.