Bezmaksas tiešsaistes teksta konvertoru uz mazajiem burtiem

Home → Tools
Izmantojiet šo konvertoru, lai konvertētu visus teksta simbolus jebkurā valodā, ar mazajiem burtiem. Pēc pārvēršanas visi lielie burti tiek pārsūtīti uz mazo (teksta piemērs mazos). Īpaši simboli, nepilnības, interpunkcijas zīmes, kā arī numurs konvertēšanas laikā no augšējā reģistra uz apakšējo tiks saglabātas konstantes. Ja teksta garantijas mazos ir radušās, pēc konvertēšanas tie arī paliks bez izmaiņām.
Ielīmēt tekstu, kas jāpārvērš:
 visi simboli  Nejaušie simboli
Converting ...
Pārveidošanas rezultātā uz mazajiem burtiem:


Veikt pārrēķinu teksta simboli uz mazajiem ir iespējams ar atbalstu no īpašiem pārveidotājiem. Tas nekādā veidā nav nepieciešams, lai tas izveidotu mazos pārveidotājs veidā programmu. Mūsdienu metodes ļauj veikt teksta pārveidošanu uz mazajiem burtiem loga pārlūkprogrammas jūsu ciparu bloku. pārveidotājs (pārveidotājs atcelšanu kapsa) ietaupīs jums masu laiku un spēku. Kapitāla vēstuļu aizstāšana ar to nelielajiem ekvivalentiem tiešsaistes formā.

Apakšējā gadījumā Online-Converter no šajā lapā-noderīgs rīks, kas var jums izrādīties noderīga ar rediģēšanu (labošana) tekstiem. No teksta simboliem uz mazajiem burtiem (mazo gadījumā) konvertēšana notiek praktiski acumirklī. Teksta formatēšana ar šo darbību paliek. Jēdziena "reģistrēt" numuri un pieturzīmju pazīmes nav; tāpēc tie nemainās laikā konvertēšanu mazos. Jāņem vērā, ka dažās valodās atsevišķos burtos ir būtiskas atšķirības attiecībā uz lielo burtu un mazo burtu un izskatās kā atsevišķi, kas nav saistīts ar otru burtu.

Tagad jūs varat pārvērst tekstu mazos tiešsaistē, bez nāk darbojas, lai izmantotu specializētu programmu konvertori vai teksta redaktoriem. Šo bezmaksas online-mazie-tulkotājs teksta economizes savu laiku. Šajā lapā jūs atradīsiet no augšējā režīma teksta pārveidotājs apakšējā (pārveidotājs izņemšanas kapsa, pārveidotājs atcelšanu kapsloka) vai pārveidotājs ar lielajiem burtiem uz nelielu (augšējo cashbox lielie burti vērā apakšējā maza). Konvertēšana notiek uzreiz tieši jūsu pārlūkprogrammas logā, bet nav jāinstalē pievienojumprogrammas.

Uz klaviatūras datoru vairumā gadījumu uz mazo simbolu ir iekļauta, lai PO-klusums. Lai uzspiestu sākuma (vai izslēgtu augšējā reģistra režīmu, izslēdzot taustiņu CAPS LOCK), ir jāpabeidz novākšanas taustiņš CAPS LOCK ievadīšanai (lampas režīms, ar kuru lielie burti tiek ievesti augšējā labajā stūrī līdz t viņš klaviatūru virs NUM pad tā iet ārā) vai ieviest simbolus, saglabājot maiņā. Momentānās konversijas lielo simboli uz maziem ir iespējams automātiskais režīms ar īpašu pārveidotājs simboliem.

Galimos pasirinkimo parinktys: Tai mažosiomis raidėmis internete-converter-naudinga priemonė, kuri gali padėti jums su redagavimo (taisymo) bet kokių tekstų. Teksto simbolių konvertavimas iš bet kurio atvejo į mažąsias raides atliekamas praktiškai akimirksniu. Teksto formatavimas naudojant šią operaciją išlieka. Sąvokos «registras» skyrybos ženklai ir ženklai neturi; todėl jie nesikeičia konvertuojant į lovercase. Reikėtų atsižvelgti į tai, kad kai kuriose kalbose atskiros raidės turi reikšmingų idėjos skirtumų didžiosiomis ir mažosiomis raidėmis ir atrodo kaip atskiros, nesusijusios viena su kita.

Šį nemokamą įrankį galite naudoti norėdami išversti visus teksto simbolius bet kuria kalba į mažų bylų režimą. Kiekviena didžiosios raidės dėl konversijos taps mažos. Atvejo korekcijos tipas priklauso nuo pasirinktų parinkčių, dabartinis režimas yra paryškintas ir pažymėtas spalva. Norėdami pasirinkti arba pakeisti režimą, tiesiog spustelėkite norimą. Mūsų vartotojai šį įrankį dažnai vadina dėklo nustatytoju. Iš tiesų, jis atšaukia viršutinį teksto įvesties režimą ir nustato pradinį atvejo lygį, žemiausią, nustatytą pagal numatytuosius nustatymus. Galite koreguoti bet kokį tekstą momentiniu režimu, taupydami laiką. Ištaisykite neteisingą registrą į teisingą naudodami mūsų registro minimalizatorių.

Kaip konvertuoti tekstą į mažąsias raides

Daugumoje kompiuterių klaviatūrų pagal numatytuosius nustatymus įgalintos mažosios raidės. Norėdami priversti jį įjungti (arba išjungti didžiųjų raidžių režimą / išjungti didžiųjų raidžių režimą), paspauskite Caps Lock klavišą (Caps Lock režimo lemputė viršutiniame dešiniajame klaviatūros kampe virš Num Pad užges). Yra dar vienas būdas, kuris tinka trumpalaikiam mažųjų raidžių įvesties režimo aktyvavimui-įveskite simbolius laikydami nuspaudę Shift mygtuką. Momentinis dangtelių konvertavimas į atvirkštinį automatinį režimą galimas specialiu apatinio simbolių registro keitikliu. Anksčiau tokios priemonės buvo prieinamos tik kaip specializuotos programos ir priedai. Net galinguose teksto redaktoriuose ir biuro rinkiniuose vargu ar rasite galimybę išversti raides iš vieno simbolio į kitą. Nepaisant nuolatinio šios funkcijos poreikio, kūrėjai dėl tam tikrų priežasčių jos nepridėjo prie savo programinės įrangos. Ir tik sudėtinguose ir profesionaliuose teksto redaktoriuose, skirtuose programuotojams ir programuotojams, galite rasti simbolių atvejo keitiklio funkciją. Šiame puslapyje galite išversti tekstą į apatinį semestrą internete, nesinaudojant specializuotos programinės įrangos poreikiu. Mūsų mažųjų raidžių keitiklis padės greitai ištaisyti dažnai pasitaikančią situaciją: «jūs įvedėte tekstą didžiųjų raidžių režimu, bet turėjote jį įvesti mažosiomis raidėmis».

Šis registro keitiklis išsprendžia šias problemas ir problemas, kurios dažnai kyla interneto vartotojams dirbant su tekstu: ką turėčiau daryti, jei tekstą įvedžiau naudodamas Caps? Kaip atšaukti dangtelius juos įvedant? Kur galiu pašalinti Caps teksto režimą? Kaip galiu sumažinti teksto atvejį? Kaip konvertuoti visas teksto raides iš didelių į mažas? Kaip atšaukti viso teksto didžiųjų raidžių įvedimą?

Mūsų keitiklis gali būti naudingas redaguojant tekstinius pranešimus, kai interneto vartotojai dažnai naudojasi didžiosiomis raidėmis ir juos reikia greitai redaguoti. Daugelis interneto vartotojų įveda tekstą su akivaizdžiai neteisingais didžiųjų raidžių simboliais, bandydami sustiprinti efektą ir atkreipti į jį dėmesį. Naudodamiesi mūsų atvejo mažinimo įrankiu, galite akimirksniu ištaisyti situaciją ir sutvarkyti tekstą.

Kaip konvertuoti tekstą į mažas raides internete

Galite naudoti bet kokį teksto procesorių, papildinius ar nemokamus konvertavimo įrankius. Simbolių atvejo vertimas rankiniu būdu yra gana varginantis procesas,todėl rekomenduojame naudoti automatinius įrankius dideliems tekstams. Nebūtina įdiegti mažųjų raidžių keitiklio kaip programos. Šiuolaikinės technologijos leidžia konvertuoti į mažąsias raides tiesiai įrenginio naršyklės lange. Mažųjų raidžių keitiklis (caps atšaukimo keitiklis) sutaupys daug laiko ir pastangų. Didelių raidžių pakeitimas mažais jų atitikmenimis arba bylos sumažinimas yra prieinamas internete. Šiame puslapyje galite padaryti tekstą mažomis raidėmis pagal atvejo korektoriaus įrankį.

Šiame puslapyje esantis mažosios raidės internetinis teksto keitiklis yra naudingas įrankis, kuris gali būti naudingas redaguojant tekstus. Teksto simbolių konvertavimas į apatinį registrą yra beveik akimirksniu. Jei įmanoma, šios operacijos metu išsaugomas teksto formatavimas. Skaičiai ir skyrybos ženklai neturi «atvejo» sąvokos, todėl konvertuojant į mažąsias raides jie nesikeičia. Atkreipkite dėmesį, kad kai kuriomis kalbomis atskiros raidės labai skiriasi didžiosiomis ir mažosiomis raidėmis ir atrodo kaip atskiros, nesusijusios raidės. Taip pat yra keletas simbolių, kurie abiejuose registruose yra išoriškai identiški, tačiau laikomi skirtingais ir turi skirtingus kodus.

Jei keitiklio nustatymuose pasirinksite parinktį «atsitiktinės raidės», tik dalis savavališkai pasirinktų raidžių bus konvertuota į mažąsias raides. Rezultatas yra įdomus efektas, kai kai kurios raidės liks originaliu atveju, o kai kurios bus konvertuotos į mažąsias raides. Tai yra, kurios raidės bus konvertuojamos į mažas raides, nustatoma atsitiktinai. Jei jums reikia atsitiktinai nustatyti tiek didžiąsias, tiek mažąsias reikšmes, yra atsitiktinių raidžių keitiklis.

Dabar galite konvertuoti tekstą į mažąsias raides internete, nenaudodami specializuotų keitiklių programų ar teksto redaktorių. Internetinis teksto vertimas į mažąsias raides taupo jūsų laiką, nes mūsų įrankių keitiklis savo darbą atlieka beveik akimirksniu. Čia rasite teksto režimo keitiklį iš viršaus į apačią. Mūsų caps pasitraukimas konverteris yra prieinama visą parą šiame puslapyje. Kiekvienas gali visiškai nemokamai naudotis capslock atšaukimo keitikliu. Didelių ir mažų raidžių keitiklis veikia internete ir yra prieinamas bet kurio įrenginio vartotojams: kompiuteriui, planšetiniam kompiuteriui ar išmaniajam telefonui. Didžiųjų raidžių konvertavimas į mažąsias raides atliekamas akimirksniu, tiesiai naršyklės lange, nereikia įdiegti papildomų komponentų. Šiam konversijai nereikia įdiegti. Konvertuokite mažus ar didelius tekstus į mažųjų raidžių režimą.

Korpuso mažinimo įtaisas skirtas sumažinti matomą raidžių dydį tekste, paverčiant jas iš didelių į mažas(iš didžiųjų į mažąsias, iš didžiųjų į didžiąsias). Galite konvertuoti visą tekstą arba pasirinktus atskirus simbolius į mažąsias: kiekvieno sakinio pirmąją raidę į mažąsias (pašalinant didžiąsias raides), kiekvieno žodžio pirmąją raidę į mažąsias, atsitiktinę raidę į mažąsias.

Šis teksto įrankis kartais vadinamas Capslock Remover, Tai yra capslock efekto atšaukimo keitikliu. Galite greitai padaryti minimalų bet kokio teksto atvejį, ši parinktis naudinga taisant ar redaguojant redakciją. Internetinė versija veikia panašiai kaip korektūros programa, skirta taisyti simbolių atvejį. Jei įvedėte tekstą netinkamu atveju, naudodami atvejo neutralizatorių galite greitai ištaisyti situaciją. Tekstas, skirtas taisyti simbolių atvejį, turėtų būti įrašytas į viršutinį lauką.

Moderatorių įrankis, galite greitai ištaisyti caps įvestą tekstą, konvertuoti caps į įprastą. Tiems, kurie mėgsta naudoti daugybę dangtelių. Mažąsias raides mažinantis įrenginys, kuris visus didžiąsias raides pakeičia panašiais mažosiomis raidėmis.

Labai greitas teksto kepurės neutralizatorius. Nustatymus galite nustatyti pataisydami viską, išskyrus didžiąsias. Mes naudojame keitiklį, norėdami reguliuoti vartotojų pranešimus forume moderavimo metu. Vartotojai mėgsta rašyti didžiąsias raides, tačiau nėra integruotos funkcijos, leidžiančios konvertuoti, atšaukti ar ištrinti didžiąsias raides. Visas didelis tekstas iš karto tampa mažas. Konvertuotas tekstas visuose įrenginiuose atrodo vienodai. Nėra privalomo įrenginio ar operacinės sistemos. Korpuso korektorius ištaiso neteisingai nustatytą teksto simbolių atvejį. Aš greitai išverčiau visas dideles raides į mažas didžiąsias. Galite greitai pritaikyti tekstą pagal visuotinai priimtus standartus.