Bezmaksas tiešsaistes tekstus lielais konvertors

Home → Tools
Šis bezmaksas tiešsaistes rīks palīdz jums pārvērst visu tekstu mazie burti, lai tas ir lielajiem ekvivalents. Viss teksts simboli pēc pārveidošanas kļuva par lielo burtu (vai tā saukto lielie burti). Piemērs, kā konvertēt uz lielajiem burtiem: piemēra teksts. Ja šāda pārvēršana nav iespējama, burts paliek nemainīgs (atkarīgs no alfabēta). Pārvēršana uz lielajiem burtiem pieejama tikai burtiem, atmest pieturzīmes un ciparus. Nekavējoties konvertējot uz lieliem burtiem savā pārlūkprogrammā.
Ielīmēt pārvēršamo tekstu:
 visus burtus  nejauša burti
 pirmais burts-visi vārdi  pirmais burts-visi teikumi
Converting ...
Konvertēšanas rezultātu:


Web pārlūkprogrammas teksta izmaiņu pieteikuma rīks

Izmantojiet mūsu bezmaksas tiešsaistes teksta rīku, lai pārvērstu visus teksta burtus no mazajiem burtiem uz lielajiem burtiem. Pēc lielo burtu lietošanas process tulkotais teksts tiks iezīmēts. Zemāk ir soļi, kā to izdarīt mūsu bezmaksas gadījumā konversijas instrumentu.

Atlasiet tekstu, kuram vēlaties mainīt lietu uz augšējo režīmu, kopējiet to starpliktuvē un ielīmējiet avota teksta apgabalā.

Pirms pārveidošanas teksta uz lielajiem burtiem varat atlasīt atbilstošo opciju no vērtību saraksta. Piemēram, ja vēlaties pārvērst visus burtus par lielajiem burtiem (lai kapitalizētu visus burtus), atlasiet opciju visi simboli vai viss ar rakstzīmēm. Ja vēlaties nomainīt uz lielo izlases teksta simboliem, atlasiet opciju nejaušie burti (randomizēti galvaspilsētu efekts).

visi burti — lai kapitalizētu visus burtus.
pirmais burts viss vārds — lai kapitalizēt pirmo burtu katra vārda.
pirmais burts viss teikums — lai kapitalizēt pirmo burtu katra teikuma (teikums Case).
nejauša burti — lai kapitalizēt Random burti teksta (izlases gadījumā).

Noklikšķiniet uz pogas mainīt reģistru, lai palaistu konvertēšanas procesu.

Konvertētais teksts tiks Konvertēšanas rezultāta teksts apgabalā un izcelts tālākai lietošanai.

Mainīt teksta burtu reģistru

Jebkura dokumenta reģistru (vai lielo burtu) var mainīt uz augšējo režīmu. Lai mainītu atlasītā teksta vai dokumenta reģistru, viedtālruni, planšetdatoru, varat izmantot tālāk norādītās metodes.

Mainot pieteikumu uz augšu uz PC ar klaviatūras rakstīt

Ar teksta ievadi no tastatūras lielo simbolu (lielo burtu) reģistru var iegūt, nospiežot taustiņu Shift vai pēc tam, kad tiek iespējoti Caps Lock. Kad Caps Lock režīms iespējots, viss ierakstītais chars no klaviatūras būs liela vai lielāka gadījumā, kamēr jūs nospiediet Caps Lock pogu vēlreiz. Jūs nevarat mainīt gadījumā jau ierakstījāt chars, tikai var dzēst tās un tipa atkal tiesības gadījumā.

Daudz vārdu un teksta procesoru, programmēšanas un skriptošanas valodu ir īpašas komandas vai funkcijas datu, teksta vai mainīga lieluma konvertēšanai lielos burtus.

Pārveidot lietu viedtālrunī vai planšetdatorā

Viedtālruņos un planšetdatoros tastatūra nav Caps Lock vai taustiņu Shift. Lai šo ierīču vēstulē kapitalizētu burtu, nospiediet augšupvērsto bultiņu uz ekrāntastatūras un pēc tam burtu, kuru vēlaties kapitalizēt.

Ir arī dažas programmatūras, spraudnis vai moduļus, kas atbalsta spēju mainīt gadījumā tekstu, kas jau ir drukāti.

Pārvērst jebkuru tekstus uz lielo burtu tiešsaistē par brīvu

Bezmaksas tiešsaistes simboli Translator no maziem burtiem uz lieliem burtiem. Liels chars teksta ģenerators jebkuram dokumentam bez instalēšanas papildus programmatūru vai moduļus (bez instalēšanas nepieciešams). Ātra teksta pārvēršana lielos simbolos.

Kā pārvērst tekstu lieliem burtiem tiešsaistē

Pārvērst tekstu augšējā reģistrā lieta ir iespējama ar atbalstu no īpašiem konvertori, teksta redaktori vai tiešsaistes pakalpojumi. Uz Web bāzētu simbolu pārveidošanu augšējā reģistrā (CapsLock tiešsaistē) var veikt šajā lapā ar interneta pārlūkprogrammas palīdzību jūsu datorā, planšetdatorā vai viedtālrunī. Teksta reģistru pārveidošanas process notiek uz pāris sekundēm.