Tiešsaistes teksta reversās rakstzīmes pasūtījuma konvertoru

Home → Tools
Šis pārveidotājs do pārkārtošana visu teksta rakstzīmes apgrieztā secībā, mainot virzienu lasījums tekstu pretējo bez maksas. Pirmo teksta rakstzīmi būs pēdējā rakstzīme, un pēdējā rakstzīme būs pirmais (efekts atspoguļojot simboliem). Pēc izmainot rakstzīmju secību, reverse vienkāršais teksts tiks nolasīts no labās puses uz kreiso, no apakšas uz augšu. Lai teksts tiktu atgriezts sākotnējā versijā (vienkāršs pasūtījums), tas no jauna ir jānodod caur šo konvertoru.


Ielīmēt tekstu, lai mainītu lasīšanas virzienu:
Converting ...
Konvertēšanas rezultātu:


Piemēram, jums ir teksts ar simboliem no kreisās puses uz labo un jums ir jāmaina secība un jāiestata simboli kā no labās puses uz kreiso. Šeit ir risinājums, kas palīdz jums saprast, mainot virzienu simbolus, lai pretējā versiju. Izmēģiniet šo bezmaksas tiešsaistes teikumus pasūtīšanas rīku.

Mainīt rakstzīmes pasūtījuma no LTR (no kreisās uz labo) un pārvērst to RTL (no labās uz kreiso) izkārtojumu tiešsaistē, nekādas programmatūras uzstādīšana nepieciešama. Par laimi, ir grūti atrast līdzeklis darīt tieši to-reverse teksts convert. Nomainiet teksta lasīšanas virzienu no sākuma līdz beigām un atgriezieties šajā lapā uz end-to-sākt. Šī Online balstīta strrev funkcija strādā ar visiem datu tipiem: simboli, raksturs, ciparu, uc

Kā izvadīt teikumus (virknes rakstzīmes) apgrieztā secībā

Atsevišķus burtus, vārdus, teikumus vai pilnu tekstu var atsaukt uzreiz bez trešās puses konvertoriem: rīki, moduļi, programmatūra. Atspoguļojot tekstu vai vārdu, var rotēt jūsu otrādi tekstu, lai negatīvi uz augšu, vai nosakot individuālās rakstzīmes string apgrieztā secībā. Pārveidotājs ar funkciju apvērst tekstam jebkurā valodā (teksta rakstzīmes, lai mainītāju). Varat apgriezt virkni, izmantojot burtu, vārdu vai teikumu.

Teksta rakstzīmes, lai atgrieztājs

Kā darbojas šis konvertors no kreisās uz labo? Tas ir vienkārši! Skripts pick up to raksturu no teksta beigām un ievietojiet to sākt, mainīt raksturs pozīcijas blakusdurvju un turpināt darbu līdz beigām, teksta vai vārdu. Kā rezultātā jums jūsu tekstu ar atpakaļ pusē rakstzīmes rīkojumu versija (ar invertēts rakstzīmes). Tekstam izveidots konvertētājs ir rakstīts horizontālā formātā (nav paredzēts vertikālai).

Kā iestatīt vēstules no gala, lai sāktu vai kā mainīt string Online? Kā nomainīt rakstot tekstu atpakaļ. Ir jāmaina tikai teksta lasīšanas virziens no sākuma līdz beigām līdz beigu sākumam.

Lasīšanas noklusējuma virziens ir no kreisās uz labo. Dažām valodām, piemēram, ivrita, ir nepieciešams lasīšanas virziens no labās uz kreiso. Jūs varat izmantot savu tīmekļa pārlūkprogrammu un šo pārveidotāju, lai labotu lasīšanas virzienu jebkuru tekstu, teikumu vai vārdu. Iestatīt lasīšanas virzienu pretējā, izmantojot šo lasīšanas virziena korekcijas.